FTFD, It Prevails style band

Mnie tam sie podoba. Na werbel delikatnie wiecej reverbu bym wrzucil i sciszyl delikatnie, dokladnie to samo na tej koncowej gotarze, co gra melodyjke (tam aby na pewno wszystko stroi? :p)
Ale to juz na serio czepiajac sie. Na serio brzmi zajebiscie.
 
dzieki, nie wszystko stroi, nie nagrywalem tego niestety, tyle ile sie dalo naciągnąłem autotunem :)
wracam wlasnie od laski, badalem na innym odsluchu, i stwierdzam ze jest za duzo basu (od 75-300hz swiruje cos:D), za malo reverbu na werblu i za duzo na woksie, no i stopa tak jakos slabo brzmi sama z siebie ;P

teraz musze rozkminic jak sie automacje w reaperze robi bo cos mi to nie dziala ;(
 
czy za duzo basu to bym nie powiedzial. Moze laska, ma ustawione ''imprezowe'' eq i mocno podbijalo dol? :) Jak juz to moze 500-1khz sprobuj delkatnie podbic, jak juz przy tym jestesmy.
Co do tych rozstrojow na wiosle na koncu - melodyne vst powinno sobie bez problemu poradzic.
Co do stopy, to mi tam pasi, ale ja sie nie znam :)
Ew. jak juz bedziesz dopieszczac, to mozesz te gangvoxy jakos ''mocniejsze'' zrobic :p
 
ma imprezowe eq, ale inne podobne stylistycznie płyty mialy mniej basu minimalnie;/ sam nie wiem kurde. Na sumie mam wywalone duzo srodka, faktycznie troche mniej dam
pzdr
 
I love this simple melodic style man. Everything is great, all be it a tad repetitive at the start by the band. Mix is great for this style, vocals sound great.

I actually wouldn't change anything!