Sziget festival in Hungary anybody?

I haven't been informed that way (by Mr.Kosinszky), but as everything is still unofficial.... long live to see... till July... is that a woman or Nagash in the avatar? LOL sorry for asking a stupid question.....
 
The_Children_of_Decadence said:
Who is Mr. Kosinszky?

Are u talking about my avatar?
Kosinszky Gábor a Concerto cég egyik oszlopos tagja, igen sok, szerintem általad is látott koncertet ö szervezett le Magyarországra. Mellesleg a Sziget Metal Hammer Színpadának ö az egyik színpadmestere.

Tee, that guy - if I'm not mistaken - is the guitarist of Sonata Arctica...
 
Neverlady said:
Kosinszky Gábor a Concerto cég egyik oszlopos tagja, igen sok, szerintem általad is látott koncertet ö szervezett le Magyarországra. Mellesleg a Sziget Metal Hammer Színpadának ö az egyik színpadmestere.

Tee, that guy - if I'm not mistaken - is the guitarist of Sonata Arctica...

How do ya took this hungarian text?

Do ya know hungarian?

I was Yngwie gig few weeks ago. People showed a guy, who organized this gig. MAybe that guy was Kosinszky, i don't know.

Yeah, my avatar is Jani Liimatainen from Sonata A.

Anyway in the early of JUne there will be here in Hungary another rock Festival called Summerrocks with Bodom, Maiden, Anthrax, Nightwish, unfortunatelly without NEVERMORE.
 
The_Children_of_Decadence: Echte magyar vagyok, tavaly szeptemberben költöztem ki Svédországba. Korábban együtt dolgoztam Kosinszky Gáborral a koncerteken. Amúgy aki az Yngwie-koncertet szervezte, az nem Gábor, hanem Lörinczy Attila volt. A SummerRocks is Gábor "lelkén" szárad (plusz persze egy csomó más ember is részt vesz a szervezésben, többek között a Hammerworld (vagy mittudomén most éppen mi az új neve a Metal Hammernak...) szerkesztöi).
És Svédország nem is olyan tökéletes, mint gondolod....
 
Neverlady said:
The_Children_of_Decadence: Echte magyar vagyok, tavaly szeptemberben költöztem ki Svédországba. Korábban együtt dolgoztam Kosinszky Gáborral a koncerteken. Amúgy aki az Yngwie-koncertet szervezte, az nem Gábor, hanem Lörinczy Attila volt. A SummerRocks is Gábor "lelkén" szárad (plusz persze egy csomó más ember is részt vesz a szervezésben, többek között a Hammerworld (vagy mittudomén most éppen mi az új neve a Metal Hammernak...) szerkesztöi).
És Svédország nem is olyan tökéletes, mint gondolod....

miből gondolid, hogy én azt gondolom, hogy Svédo. tökéletes, attől függetlenül, hogy akkor vissza kell pakolnom? A francba...

Ki az az a Yngwie? ha-ha

És mit csinálsz kint? Koncik milyenek? Azt tom, pl. hogy van pár zkr, attól függetlenül elég halott ott a dolgok. Itt se sokkal jobb, csak itt még olyan zkr-ok sincsennek, mint a Soilwork, vagy az Opeth.
 
The_Children_of_Decadence said:
mibo´´l gondolid, hogy én azt gondolom, hogy Svédo. tökéletes, atto´´l függetlenül, hogy akkor vissza kell pakolnom? A francba...

Ki az az a Yngwie? ha-ha

És mit csinálsz kint? Koncik milyenek? Azt tom, pl. hogy van pár zkr, attól függetlenül elég halott ott a dolgok. Itt se sokkal jobb, csak itt még olyan zkr-ok sincsennek, mint a Soilwork, vagy az Opeth.
Bocs, lehet, hogy az angoltudásom nem tökéletes, de ha azt írod, hogy "Sweden rox", az eléggé azt jelenti, hogy odavagy érte.

Ez biztos valami vicc volt, csak nem értem...

Itt élek, föként ezt csinálom. Amúgy meg tanulok svédül. A koncertekröl nem sokat tudok mondani, szerintem ezek a svéd együttesek itthon egyáltalán nem nagyok, nem is nagyon szoktak koncertezni. Kivéve talán a Pain, aki most eszembe jut ellenpéldaként, öket nagyon szeretik itt.