Official Slovenian Thread

hahahaha :lol: jao jao
ma ja?! ki bom jst tebe ulovu. prej sm jih nabrau 400 in nism vc pisu. zdej sm nazaj zcnu in je takoj 730 :D

ow, kej se ti zdi ta smajli:
lo.gif
hahahah :lol:
 
hehe...o pizdu matr...kaj pa je to za en smajli? a lize tisto sej ves kaj (cenzura) al se motm? :lol:

ma glede postov...kaj pa vem...ce se recmo jst ustavm za en cajt...pa ti sibas po 100 na dan zmeri...bos hmal uletu...sej vids kku mal cajta sm jst rabu za to...7 mescov pa je blo 5k postov...fak spamer hudicov :lol:
 
haha :lol: nakazuje tisto (cenzura) na roki :lol: ta je bulsi:
smileysex5.gif


:lol: ja sej vidm ja. ma sej bo ze naraslo pocasi...cm rect hitro :) sam je treba pisat.
 
hehehe:lol: dobr je un smajli ja...sam ne stekam kaj naj bi un prejsni dela...ce ne lize pizde kaj je pol?! :p

ja ja...s posti grem hitro...sam tipkat mors...uno ko štefan dela ni glih fer...ker da samo ":)" in to je hitrejs...treba kej pisat...ma sej je dost forumov tku da se hitro nabira... ;)
 
Ow! pa sm tle!

Kaj je otroci ste me pogresali a? No ja ni ravno zvecer, ma sm prsu ksno nazaj, sm se pa spomnu a, to je vazno! :)

uglaunem debata je vidm, sam ne pricakovat de se bom jst tle preuc zajebavu s dial-up povezavo, ku Siol to pozorno spremlja! mal pa ze.... :loco:

@jester: ej stari jst te bom ubil....he he se sam hecm...ki si pa vidu mojo? Baje da mas ti neki nouga?

@child of bodom666: hja kaj bubni so se zmerm u zraki? :erk: Ti glede finscine na FF sm vprasu brata pa nima pojma, jst pa tud ne, sam vem da ce gres to studirat mors ze neki znat, pa se ucis se vse v zvezi s finscino ne sam same finscine!!!!! Ma ce cloveka to veseli to ni ovira! :D ¨

adijos :wave:
 
yo yo yo, gombac koncno in da haus :heh:

jah ves da smo te pogresali ostja, dolgcajt tle...sej kot vids meni posti sibajo hitro za popizdt...spamamo za nas vse pobit. prek 100/dan gre :lol:
jah mulc...dejmo zbrat vsak po 50k, pa bos jmu tud ti ADSL...pol pa cele dneve prezivu tle...zdej se pa odloci kaj bi naredu :D al das 50k pa zvis tle, al pa da 5k prides 1x na teden:loco:
ja ja...ubij ga jesterja...sam se pije kurba pijanska....j/k :heh:

hm...bubni...ma kurac...zmer recm da grem dopoldne tja, ko vecina folka dela, pa da me ne bodo slisali ko zacnem...ko se se ne ogrejem;) pol pa spim do dveh, jao :D
ah glede finscine bi blo kul ja...sam ce treba kej znat prej..huh...do zdej znam sam "hvala" rect pa en par kletvic :lol: misls da bo dovolj?

drgac pa zdej ju3 sibam v lj za 3 dni...z misko na potepanje...da grem mal proc od tega foruma in komjutra...totalna droga, morm priznat..demn... :p

ajde otroci :wave:
 
zijo gombac!
malo dosti cajta je pasalo prej ku sm napisu reply :lol:
Aja, glede toje miske, sm jo vidu ku sm sou 1x mimo sz biciklm, ma ze 3mesce od tga (lohko se vc).
Jst pej mojo ze pogresm ku je sla zdej na murje :(
@cob666: Je treba malo akcije. Ne da samo gnijes tuki na UM. Mi je ze malo dopizdlo, ztu sm nrdu eno pauzo :p aja, in je treba uzivt zdej dokler smo mladi. ku ce zdej n bomo, poli n bomo nikdr. :)

Ta UM te res malo zalima gor, sam jst bi lohko se zmeri sou proc kdr pi teu in ne bi cutu nekga pomankanja. Vrjetno ztu ku nism tak manijak kukr Hearse :D

ala banda, uzivejte :headbang:
 
haha...res je...sam kaj ku se mi ne da it vn clovk. da bi tm sou v sezano ku so sam idioti, bah...beda res ;) tle gre neki vzet za pit pa jms vse pr roki...pa se muzika je kot mora bit :p
no seveda se ne more nc primerjat sz cajta ku ga prezivljamo s pupkami...oh...takrat odjebem vse tle...boli me k*** za forum...sam da se mi posti ne izbrisejo, hahaha :lol:
btw...sej uzivam..kdu je reku da ne..sam na poseben nacin :heh:
sej hearse ni manijak...sam dost postu jma...povprecje 15 na dan...to ni nc...jst jmm 27/dan...ta tedn pa sibam prek 100/dan...torej ce je kdu tle manijak sm tu jst :lol:

ajde boh :headbang: