Official Slovenian Thread

On line ja, ce recs temu strkanju modema on-line...popizdu bom ej, stu let rabi de se kej prkaze!!! Kaj povem? Eh, nimam se kam dat, dns sam pizdm cel dan hmm oz. cel tedn! :cool:

Ja, srecno jutri pol, bom drzu pesti.

Sej jst bi se tudi mogu uct, ku mam dva izpita drugi tedn, sam se ne spravm tud ce ne vem kaj! Nej gre u pizdo vse!! :cool:

No in pol delm to. Dam eno slikco gor tle na ultimatemetal, in gre pol dneva in tku tece cas!! Ja dobr dobr avatar ni kej, he he!!

Ajde!! :cool:


Fuck, Na se crknu je ta forum (13.35)! :Smug:
 
@Bloodred_T: aha, hehe vidm da si se doma na obogmu modemu, sori zate :(
...jst morm kej konc tedna do unga brusa prasat kdaj bo kej biznisa da zacnem spet delat in mi magar da masino za v LJ, pa da bo tle gor kej delu;)
uf shit..ju3 pa izpit iz te matematke, matr vcer rekord naredu. sm se ucu od 10h do 2h ponoci, skor brez prestanka; no ja, par komadov sm preslemal od suidakre pol pa je slo, hehe:D
zdej se kako urco, pol pa spat.
miska sla ze v torek domov, se ona se trudi da nardim...ah...pol sm pa tecn ku je ni tle pa ni druge ku se v zvezke zatopt, shit :p
jah...forum itak sux...se posebno na modemu more jajcat vrjamm, sej se se meni na adsl al pa na faksi ku jmmo kabl kj sesuje:mad:

nc se slismo kej ju3 zvecer ko pridem domov, drzi se!!:headbang:

@NeedledWarheart: well...shut your fucking mouth, english sux :heh:

@BodomiC: hahah... kej ce bi ti poljak kr utihnu, preklet jebac in masturbator:lol::lol::lol:

@Ralf: vec kot spijemo, boljsi smo....in lepse zgledamo!!! :D

@Chokky: hahah...I love you too, dude. You're sooo sweet hahahahh :lol:
cyaz:wave:
 
Kej page-i so pocrkali al si sklopu stvar?
Ma ne weather photography ze obstaja naslov, nisi reku de bos dal tacga?
....oopss kr neki bluzm, zdej vidm kej pise na bannerju...

ahh kr neki....

grem domu jst dns pa se ga vidmo... ajde
 
ne ne, zdej bom delu sam staticne bannerje, ker drgac prou steka vse skup. ker ce se muva porabi dost procesorja in je anojing ;)

ne, nevem kaj je...COB page mi ne dela...od weather photos mi dela..sej sm zdej klicu tino ku je doma pa bo restartala...ma krneki...

aja...galerija ze deluje...je cimr vse sprogramiral...sva bla pokonci do 4h, zdej sam se fotke dam notr pa design nardim pa je...ostalo vse laufa BP na bazi :cool: