Barrrrriiiiiiiiiissssssshhhhhhh!!!!

Bugün Güçlü ile Jet Li abimizin Tek adlý filmine gittik.Gözümden yaþ geldi bir sahnede.Romeo'dan 100 kat daha komik.Tam kadro gitmemiz þart.Ýnanýlmaz eðlenceli bir film.Bir sahnede Jet Li abi iki tane polis motoru ile bir adamý sandviç yapýyor.Mahvoldum o sahnede.Acilen tam kadro gidelim.

Saruman babayýda görelim

Barýþ'ýn bok yemesiymiþ o! Saruman babanýn yýldýzlaþtýðýný görmek sene sonuna... Ýpnalar ilk filmi tekrar kakalamaya çalýþýyolar, neymiþ efenim, ikinci filmin çok özel sahneleriyle birlikteymiþ!!! Bazý (!) saf insanlarý heyecanlandýrýp para tuzaðýna düþürmek için düþünülmüþ ucuz be gayet bayat bi numara ama tabi günümüzde bu tip numaralarý da yutup gaza gelebilecek bir neslin (!) varlýðýný da yadsýmamak gerektiðini belirtmek istedim sadece bu hoþ ve bir o kadar serin pazar sabahý... Bilmem anlatabildim mi, mesaj yerine ulaþtý mý? :s

Evet o film gene birinciymiþ.Ama özel görüntüler var diyor.Ne iþtir anlamadým.Genede Saruman baba için seyrederim ben.

Ama Jet Li'nin filmi taþak geçmek için gitmemiz gereken bir film.Muhteþem ya.Tam kadro gidersek acayip eðleniriz.Ejder-Kaplan gibi yani

Originally posted by IRoN
Barýþ'ýn bok yemesiymiþ o! Saruman babanýn yýldýzlaþtýðýný görmek sene sonuna... Ýpnalar ilk filmi tekrar kakalamaya çalýþýyolar, neymiþ efenim, ikinci filmin çok özel sahneleriyle birlikteymiþ!!! Bazý (!) saf insanlarý heyecanlandýrýp para tuzaðýna düþürmek için düþünülmüþ ucuz be gayet bayat bi numara ama tabi günümüzde bu tip numaralarý da yutup gaza gelebilecek bir neslin (!) varlýðýný da yadsýmamak gerektiðini belirtmek istedim sadece bu hoþ ve bir o kadar serin pazar sabahý... Bilmem anlatabildim mi, mesaj yerine ulaþtý mý? :s

:( :( :mad: :( :mad: :mad: :mad: :( :mad:

Olmmm hikayeye giris super olmus..
resim zaten cok iyi...
ben de biseyler yazacam biraz dusuneyim...
haaa bi de 'HINO' di mi?
lan zaten karizma sifir gibi bisey bi de hino ya..?!?
:mad: :lol: