Fuckin' Great Forums

Originally posted by The Boxer


What? Is that what the Turks have posted here? Oh my god, I thought the guys in here were more civilized! :confused: :confused:

Stay Metal

:headbang:

Do not generalize it!!! :mad:
Look at my nickname..It shows how civilized I am...:D :loco:
 
Originally posted by Melancholia
otan eklise to invaderi stenoxorithika...
gia to Hammer hehe gia na to po eugenika xestika :D

prosopika xestika patokorfa kai gia ta 2!
oso uparxoun ta sites sto internet kai ta zines den me endiaferei...

pantos exo 2 polu arnitika sxolia kai gia ta 2 periodika...

Metal Invader.
-anorthografies ki asuntaksies mexri ekei pou den pairnei. exoun teleiosei kat arxas to sxoleio oi perissoteroi pou egrafan ekei? just curious!
auto me tsantize para poly mazi me to apaisio artwork ki anakatosoura tou periodikou.
-h bathmologikh klimaka sth diskokritikh! kathe allo para na se bohthisei phgene! ki ektos autou oi misoi kai bale diskoi ebgenan must have! :lol:

Metal Hammer
-diskokritikh Hammer= odromos gia to Rock city! exo stamatisei propolou na th diabazo. h suntriptikh pleiopsifia einai entelos anaksiopisth! :rolleyes:
-mou aresei pou nte kai kala einai enantion ton trends alla protoi kai kaluteroi autoi einai to trendy sto metal!




a kai kati allo! o khpos tou profhth einai ena ap ta pio hlithia cartoons ever! o mikros ctulu htan polu kalutero kai polu pio ejupno comic.
isos an to invader prosexe ta grafika tou kai th glossa tou kai den katakreouirgouse ta ellhnika isos na eixe sothei!:rolleyes:
 
Angelwitch@ hehe simfono :D
idios gia to hammeri exeis apolito dikaio...
btw sto rock city tou peiraia douleuoun sintaktes tou hammer...borei na einai kai diko tous... hmmm

oso gia tin ipermalakia (kipos tou profiti),no comments giati tha gino kakia kai den thelo ;)

genika ti ellinika,ti xena ta perissotera periodika malakies grafoun :D
exairountai kati liga...
pados to terroriozer einai gia klammata...

protimo kapoia zine
 
Originally posted by Angelwitch

Metal Hammer
-diskokritikh Hammer= odromos gia to Rock city! exo stamatisei propolou na th diabazo. h suntriptikh pleiopsifia einai entelos anaksiopisth! :rolleyes:
-mou aresei pou nte kai kala einai enantion ton trends alla protoi kai kaluteroi autoi einai to trendy sto metal!

isos an to invader prosexe ta grafika tou kai th glossa tou kai den katakreouirgouse ta ellhnika isos na eixe sothei!:rolleyes:
Tis anorthografies tou Invader eilikrina den tis eixa polyproseksei, etsi ki alliws den eixa poly xrono na to diavazw poly prosektika.
Oso gia to Hammer exeis apolyto dikio, ta misa CD einai 8eeika kai alla misa xalia (kai ypirxan para polles pou diafwnousa). To pio "wraio" itan pou duo syntaktes palia (mi leme onomata) eixan pei pws oi Blind Guardian den einai authentikoi alla exoun kataklepsei allous kai duo mines argotera to Hammer eixe ekswfullo kai afierwma stous Hammerfall xaraktirizontas tous to neo aima!!!:rolleyes: Nomizw apo tote epapsa na tous polyempisteuomai.

Originally posted by Angelwitch

a kai kati allo! o khpos tou profhth einai ena ap ta pio hlithia cartoons ever! o mikros ctulu htan polu kalutero kai polu pio ejupno comic.
Den eipa pws o Mikros Cthulu den itan wraios, oute pws o Kipos einai pio eksypnos. Ston Kipo tou profiti m'aresei o sourealismos tou (an kai stin arxi ton euriska pragmatika poly ilithio kai ekraza to Hammer ws antigrafeis tou Invader!).
Den kserw re paidia, gia kapoio periergo logo m'aresei.

Isws an sto Hammer stamatousan ta taksidia sto ekswteriko gia psilou pidima, na swzontan ki autoi. Sto katw katw yparxoun polloi pou zoun sto ekswteriko kai tha mporousan na analavoun ta studio report gi'autous. Den mporei kapoios tha yparxei pou mporei na grafei kala.
 
Originally posted by Melancholia
btw sto rock city tou peiraia douleuoun sintaktes tou hammer...borei na einai kai diko tous... hmmm


hmm! den thelei kai idiaterh skepsh gia na katalabeis ti proothoun! to Rock City daifimizetai katakoron ekei mesa!
stou peirea den exo paei lol! ekei meneis?

pantos exo stamatisei na agorazo cds apo to RC, giati ta exei pio akriba ap to metropolis.
kai kapoia eos ki ena xiliariko parapano! gi auto kante mia ereuna prin agorasete kati!
ante giati paraligo na thn pataga me to theli kai na to agoraza 800 drx akribotera...
 
well exoun kanei polles kai diafores malakies oi tou Hammer oste na me kanoun na to baretho to periodiko....



paidia to mono pou mou aresei apo ta periodika pleon einai ta gramata lol! orismena exoun polu gelio me ton ena h ton allo tropo! to mono pragma pou ta webzines den mporousan na sou proseroun. alla ti na kanoume? den mporeis na ta xeis ki ola! anyway...

btw! to pio geleio upokeimeno pantos apo ola, pisteuo tah sumfonisete mazi mou einai o georgiopoulos!

mporei na mhn exei sxesh me etaireies alla th malakia sthn akrh ths glossas thn exei!
 
Originally posted by Angelwitch


hmm! den thelei kai idiaterh skepsh gia na katalabeis ti proothoun! to Rock City daifimizetai katakoron ekei mesa!
stou peirea den exo paei lol! ekei meneis?

pantos exo stamatisei na agorazo cds apo to RC, giati ta exei pio akriba ap to metropolis.
kai kapoia eos ki ena xiliariko parapano! gi auto kante mia ereuna prin agorasete kati!
ante giati paraligo na thn pataga me to theli kai na to agoraza 800 drx akribotera...

yup,Peiraia meno....
hmmm ontos to metropolis einai quite cool....tou Peiraia einia exisou kalo me tis athinas...gi'auto den nomizo oti polixreiazetai to RockCity edo..to metropolis exei ta panta...kai opos eipes se kapoia kaliteres times (exairountai ta vinylia-i aisxrokerdeia i idia)...sto parelthon itan akoma pio fthina *sniff* kati "eternity" me 3000,Diabloique me 1050,super cool :D

Originally posted by Angelwitch
btw! to pio geleio upokeimeno pantos apo ola, pisteuo tah sumfonisete mazi mou einai o georgiopoulos!
ma giati to les auto?? :p :lol: :lol:
 
O giorgiopoulos malakas??????????? E oxi re paidia, o anthropos einai o pio super true metalhead ston kosmo (tha elega sto sympan diatiro tis epifilaxeis mou mipos to eidos homo-metalius-georgiopoulus eti fotos mprosta etsi opos einai apo emas tous ypoloipous koinous thnitous exei id apoikisei allous planites)

Pantos gia ta periodika tha psilodiafoniso mazi sa paidia me tin ennoia oti prosferoun pio eykoli enimerosi apo ta webzines. (eimai tempelis to ksero alla pou na psaxneis to diktyo oli mera) Kai to hammer kai to invader ta vrisko endiaferonta alla kyrios san phgh enhmerosis kai oxi toso gia tis vathmologies. Krima pou ekleise o invader pantos kai xasame to mikro Cthulhu. :)
 
ela re sy! :lol: poios! o georgiopoulos! :lol:

xmm autou ta autia mallom kapoio problhma exoun se oti afora orismena parakladia tou metal kurios!

ektos autou den kserie na ferthei! eixa kapote arxisei na pairno to Iron ki o typos to eixe paragamhsei!
Oute O kakaounakhs sth metal ekdosh tou na htan! :lol:
Toso geleios! Prin paro to periodiko den eixa poluskotistei tote, alla diabazontas orismenes kritikes kai arthra pou eixe kanei apogohtetika!

Ki ase pou sthn arxh eixa nomisei oti eixa parei lathos periodiko! apo tis polles tsontofotografies pou edeixne mesa! :rolleyes: :lol:

kalutera na mh sunexiso allo kai ton parei entelos h mpala! :rolleyes: Isos se kapoious aresei autos o tupos, ego ton brisko entelos hlithio! kai btw ta video pou ebaze sthn ekpomph tou htan tris elleina! o hxos xalia ki entelos gamhmenos! etsi pos na mas aresoun auta pou parousiazei! :lol:
:err: