happy turkey day!

so, azal>>> kako to da si onda tamo? rodio si se tamo? preselio si odavde; jesi li iz Bosne ili baš iz Srbije? i daj još nekih informacija jer mi je skroz èudno postavljat pitanja, kao npr. zašto si uopæe u gradu Bon Jovija? :D
cheers. ;)
 
Originally posted by Tee
so, azal>>> kako to da si onda tamo? rodio si se tamo? preselio si odavde; jesi li iz Bosne ili baš iz Srbije? i daj još nekih informacija jer mi je skroz èudno postavljat pitanja, kao npr. zašto si uopæe u gradu Bon Jovija? :D
cheers. ;)

Rodio sam se u Americi, keva i cale su mi iz Beograda. Prvo sam naucio sprski pa onda engleski, idem svakog leta u beograd.

Iz mog iskustva, video sam kakvo je sranje od zivota u ovoj zemlji pa sam resio posle fakulteta da se preselim u beograd.

Lepse ce mi biti.
Put u majku srbiju je najveci put istine :)
 
Originally posted by azal
Rodio sam se u Americi, keva i cale su mi iz Beograda. Prvo sam naucio sprski pa onda engleski, idem svakog leta u beograd.

Iz mog iskustva, video sam kakvo je sranje od zivota u ovoj zemlji pa sam resio posle fakulteta da se preselim u beograd.

Lepse ce mi biti.
Put u majku srbiju je najveci put istine :)

a, nemooooj, siiiine, to je put do suza. :( :D
mislim, taj put istine æe ti biti jebena stvarèica jerbo istina tamo je takva... jeee.... bi ga... priroda je sigurno ljepša, grad (mada nikad nisam bila, nisam stigla. ali kažu da je, "imam" i prijateljicu tamo koja je odselila odavde prije 11 godina samo što mi se nije javila od 1998. kad je bila ovdje, pa smo se sastale), ljudi topliji, ali .... OK, egzistencijalno pitanje æe se sigurno rješavati iz amerièanskih kanala. ;)
što god odluèio, sretno ti bilo! :)