COB Pics

Бе оставете ми подписа намира :lol: мен ме радва и кат ми омръзне го сменям!! :lol:
 
"The Children Of Bodom book is progressing. The whopping 33124 photographs have now been trimmed into 513 that will make the book."

Can`t wait :)
 
:lol: А ти направи нещо с английския си!

Ти английския си ми го остави. Серизоно, плащат ли ти да коментираш всеки мой пост? Или просто си нямаш свой живот, и за това се занимаваш с чуждите?
 
Ти английския си ми го остави. Серизоно, плащат ли ти да коментираш всеки мой пост? Или просто си нямаш свой живот, и за това се занимаваш с чуждите?

И кога беше последния път когато коментриах твой пост :lol: ? Доколкото си спомням отговорих на твой въпрос в "COB Pic" разделението и ти реши да се заядеш с мен. Може би няква параноя те е подгонила. Според твоята теория изглежда, че сталквам другите хора от форума, понеже постоянно пиша по теми където те постват. И относно говорейки за "собствен живот", ти се обръщаш към мен и в същото време казваш на момичето какво да прави, сякаш, че живота не е неен. Това не е ли двоен стандарт? :lol:
 
И кога беше последния път когато коментриах твой пост :lol: ? Доколкото си спомням отговорих на твой въпрос в "COB Pic" разделението и ти реши да се заядеш с мен. Може би няква параноя те е подгонила. Според твоята теория изглежда, че сталквам другите хора от форума, понеже постоянно пиша по теми където те постват. И относно говорейки за "собствен живот", ти се обръщаш към мен и в същото време казваш на момичето какво да прави, сякаш, че живота не е неен. Това не е ли двоен стандарт? :lol:

Добре бе, оспами целия форум за да се правиш на интересен! В горния си пост говорех на Нети, не на теб! Тя не се е засегнала както виждаш, а и аз не съм имала това за цел. Ти обаче се чувстваш длъжен да си навреш гагата в нашия разговор, понеже... Да, тук вече не мога да разбера защо ти е да се бъркаш в чуджи разговори, вероятно, защото това правиш из ЦЕЛИЯ ФОРУМ - пускаш разни заядливи глупости, които в България може и да хващат майтап, но тук хората са цивилизовани и не разбират от плоския ти хумор. Научи се да пишеш, драги, "живота не е неен" :tickled: Научи се да пишеш на собствения си език, че тогава давай акъл на хората за тяхните чужди езици. Разговора е приключен.



I'm realy sorry for that shits, guys, you won't see it again :eek: A few pics of Alexi I found:

cob_alexi_solo_by_freakoftheeast-d306k9l.jpg

cob__alexi_laiho_i_by_kidagacash-d3f0ndl.jpg

alexi_laiho_by_drefeyja-d3eiqew.jpg
 
any ideas on the release date for the photo book? i was hoping by christmas, but it seems like that is unlikely
 
Ако исках да се правя на интересен, щях да го напиша на английски. ;) Нормално е да правя правописни грешки тук там, не като твоето "Alexi is a maSHIN!" и други на които съм се смял с пълно гърло. А и все пак уча в чужбина, не практикувам българския всеки ден. Относно шегите - само ще ти кажа, че нямаш чувство за хумор или просто не ги разбираш. С другите комуникираме извън форума и се забавляваме страхотно. Айде моля ти се, не ми говори за - кой бил "цивилизован" и кой не, при положение, че живея в общество по-различно от българското. Ако имаш проблем, пиши на ПМ. Не говори за спамене при положение, че пишеш по 20 поста на ден "OMG ALEXI, I LOVE YOU, OMG SO HOT, I WANT TO SUCK YOUR DICK MNOM NOM NOM, MNOM NOM NOM!111!!!!!111".

Yeah, sorry about this guys, hope we didn't spam the forum too much.



Find me one post in all forum where I am said something sexual for Alexi Laiho or anyone from Children Of Bodom to prove your shits, or fucking shut your mouth. People here don't wanna listen you anymore.

My first post was to netti - for her signature. It was not your business, but you always have to comment everything, even it's not for you. Why don't you write on english, you rat? Tell all of them you calling me dick sucker. I never ever even said I like Alexi, I said he is a mashine, oh, excuse me, I forgot the "e". Kill me for that! Yes, he is a mashine, he play with broken bones, he was one from the best guitarist on the world on 20 years old, so I respect this man. And so Roope, Henkka, Janne, Jaska.
You know, piece of shit, poeple usual blame others for what they are doing.


End!