Hungarian thread

Ja tom, de annyira nekem nem jön át ez a fene nagy humor feelinged.

Egyébként nem basztam rá, sőt nem is voltam 6-éves, egyől 7 lettem, mer' egy 7 éves csávóról klónoztak egy helyen valahol Nevadában. A személyiben az van beleírva: születési hely: Area 51.

S nekem tök fura, hogy az emberek bölcsibe, oviba járnak, meg minden, mer' mikor én megszülettem egyből menetm isibe. Leszáltam arról a szar asztalról,amin ilyen zöld lepedő volt és mondta a doki:

"Szia, te mit csinálsz itt?"

"Hát én izé..."

"Na takarodj suliba!"

És hát muszáj volt mennem. Egy ideig csúfoltak is Darryl-nek, majd A.I.-nak.
 
Figy! kész a POB designja, adatokat kell csak feltölteni, küldjetek már amgatokról is vmit:)
Zsuzsa, emg TCOD! C'mon!!! ti akartok szerepelni!:D
 
Ja, hát még semmi...

De szerintem, ha 1 olyan szájtot akarsz, amin minden fent lesz, minden video, meg kép, akkor a kövit kéne tenni.

Kell 1 jó domain, egy jó tárhely, ami tud hostolni végződéseket, lehetőleg banner free meg 1 jó név.

Szal szerintem, ha ennyire fullozni akarod át kéne nevezni mondjuk cobhc mintára COB Hungary Crew-ra, szerintebb sokkal ütöbb lenne.

Domain nevet én elintézem, csak 1 cool tárhely kéne, ahol az oldal lenne, utánna a videókat máshova felraknáni, s be lehetne linkelni.

Szal csak azér' mondom, hogy semmi értelme egy 552. Cob site-nak, ha meg jót akarsz, legyen jó.

Lehetne még extrázni, hogy pl. XP alá akarok csinálni bejelentkező logót, de lehetne 95/98/Me alá is, aztán képekből vagy videókból vagy akár flashből tudnék képernyővédőt csinálni,tök egyedit.

Szal gondizz rajta. De jobb ha elgondolkodsz azon is, hogy azér' szerintem nem lenne szar, ha szerény kis hazai metáléletünkre azér' bizti felfigyelnének máshol is, hogy ezek a magyarok, annyira nem is hülyék... stb. Persze csak előtte fel kell futtatni, csomó helyre beregisztrálni, meg fórumokba beirkálni, stb.
 
" Szal szerintem, ha ennyire fullozni akarod át kéne nevezni mondjuk cobhc mintára COB Hungary Crew-ra, szerintebb sokkal ütöbb lenne. "

Bazmeg, ha talán neme a számból vennéd ki a szót... :D
Amugy ok, erre gondoltam énis, most akkor csinálj minden lószart... (video, flash, stb...) küldjed át FTP-n OK?
 
hát ja, akkor 2-en vagyunk, de te azt akartd mondani, hogy te "What you see is What you get"-hez értesz, igaz? Wysiwyg szerkesztő.

Még semmi nincs ez a poén.

1. Egy név kell pl. cobhc vagy ilyesmi. ehhez hozzárakunk 1 .com-ot mondjuk ez lesz a címünk.
De olyan címet választunk, amire mind 3-an rábólintunk, ok?

a képeket töltsd fel linkeld be! (rar-ba)!
 
Bazmeg Hová Tüntél?
Jó Designt Tudsz Ccsinálni, És Phphez Értesz, Mert Ha Nem Akkor Csinálom Én, De Az Viszont Nem Olyan Lesz, Mint A Cobhc.com (eredeti Page)