Hungarian thread

Na mivan? Itt meg közben megindult a szervezkedés? Hát jó...mondjuk jobb lenne ha 2 szavas válaszok helyett inkább használnátok vmi IRC klienst...
 
1 hónap múlva már simán űrhulladék leszel vagy vmi kocsonyás, ideggázoktól meggyötört lény. Enyémben még van hely, hozz sok sört és plüss macit! :headbang:
 
1: nem, énis :D muhahhahha

2. rábasztál, de talán a postagalamb hoz majd vmi hírt az eredményről, hacsak le nem szedik egy AK-47essel

3. De, jó lesz a reggeli tejes-kávéhoz...várjcsak, akkor kávét is kell venni. annak is lement az ára?

4. azt nem iszom, tiltja a vallásom. hozz SÖRT!

5. Okééééééééééééééééééééé
 
_Zsuzsa_ said:
1: nem, énis :D muhahhahha

CSak kérdezd meg hányan leszünk a Földön 30 év múlva...

2. rábasztál, de talán a postagalamb hoz majd vmi hírt az eredményről, hacsak le nem szedik egy AK-47essel

Alígha, hacsak nincs távcső az AK-47-esen, de a rázkódástól, a fickó átmegy robotgépbe

3. De, jó lesz a reggeli tejes-kávéhoz...várjcsak, akkor kávét is kell
venni. annak is lement az ára?

Le. csak átkell ugranom Paulohoz Rióba. Tudod Paulo, aki Maria férje, akiről kiderült, hogy Ő Fulzsenzio apja, apjának szobatársa, negymamájának testvére és Leonszió 20. unokájának felesége gyerekének a nagyapja.

4. azt nem iszom, tiltja a vallásom. hozz SÖRT!

Uuuuhh. Hogyhhogy tiltja? Isten óvja a lelkemet, hogy megkérdezzem milyen vallású vagy.

5. Okééééééééééééééééééééé

Északi szélesség hányadik fok? Nekem leginkább a 42-43 fok fexik a legjobban, mármint ami az alkoholszintet jellemzi, a hőmérskélet, meg úgy 6 fok.

Szal a sör mellé azér' hogy teljes legyen a kép az autópálya, meg a virsli mellett lévő strigulát is be kéne húzni és akkor még nem beszéltem a Bayern Münchenről...
 
A virsli sztem megoldható, a Bayern-ről még tárgyalni kell a manágerrel. Vagy csak simán zsákot húzunk a fejükre, majd azt hiszik, hogy este van és elalszanak. Akkor majd becipeljük őket is a bunkerbe aztán ott virágot dugunk a seggükbe.

Nekem már volt 80 fok is az alkohol szint, azóta jobban szeretem az egyenlítőhöz közelebb eső helyeket, érthető okok miatt :D
 
_Zsuzsa_ said:
A virsli sztem megoldható, a Bayern-ről még tárgyalni kell a manágerrel. Vagy csak simán zsákot húzunk a fejükre, majd azt hiszik, hogy este van és elalszanak. Akkor majd becipeljük őket is a bunkerbe aztán ott virágot dugunk a seggükbe.

Nekem már volt 80 fok is az alkohol szint, azóta jobban szeretem az egyenlítőhöz közelebb eső helyeket, érthető okok miatt :D

Hmmm. Miért kéne virágot??? És pont a seggübe? Hát azt meg sem merem kérdezni, hogy csokrosra vagy cserepesre gondoltál...

Hát ma megengeded a 80 fokra azér' nem licitálnék rá. Amúgy is csak 100-ig mehetnénk, nem? Bár tudod mit a mennyiségre rá lehet licitálni, nem?

Ja, a plüsmaci minek? (De lécci, lécci, lécci, ne nagyon durvát mondj :) )
 
A plüssmaci azért kell, ha kifogynánk a virágból :heh: :Smokedev: :devil:


A mennyiségre rá lehet licitálni, csak akkor vegyünk pelust is, hogy ne kelljen gyakran pisilni menni.