Hungarian thread

ja:D
mi van már a .net tel?
Nemtom igy felrakni sehova, ami meg most van, az szar, a balfelsősarok miatt...
csináljon már vki más is vmit, ne csak én!!!!!
 
Na mi a helyzet? Láttátok az új Metal Humort? Gratulálok Cselőteinek és az egész csapatnak, ekkora szánalmas gennyes fost már régen hoztak össze. 2 oldal Linkin Park, 2 oldal Junkies, Tankcsapda...Somnium haláláról, Summer Rocks-ról meg kis lepkefingnyi cikk...2003-as Szigetről meg egyenesen SEMMI! Akárcsak SEMMI interjú Bodommal a HCDR-ról, mint ahogy azt az előző számban beígérték. Legszívesebben...ahh, nem éri meg a fáradságot és a nyálamat sem, hogy szemen köpjem őket. Ha ezek után tudnak a tükörbe nézni az már az ő nyomoruk.


NP: Soilwork - Figure Number Five
 
Hello ujra!!
Zsuzsa: legközelebb remélem már lesz COB!
Nagyon elbaszták az utolsó 3számot ezekkel az igéretekkel... meg a poszterek sem jol voltak irva...


Szewa alll!
 
Nemkéne? NEMKÉNE? Sztem meg igenis kell...én így emlékezem Rá, és emlékeztetek mindenkit arra, hogy valakit elvesztettünk... amúgy kösz...

Naja, 600...kiváncsi vagyok mi lesz a következő CD mellékleten.
 
Nemkéne? NEMKÉNE? Sztem meg igenis kell...én így emlékezem Rá, és emlékeztetek mindenkit arra, hogy valakit elvesztettünk... amúgy kösz...

Úgyértve nemkéne, hogy nem kellett volna meghalnia, és akkor nem kellene kiirni:cry:

érted?
 
Bocs, akkor félreértettelek...igazad van...úgy lenne a legjobb, ha nem kellene kiírni...:cry: De sajnos az élet döntött helyettünk.

Nah, de beszéljünk másról. Hogy áll a honlapod?
 
TCOD: hogy áll a honlap?
nem csináltam semmit még, de a BALFELSŐSAROK nemtom mért nem jó, nekem bejön!

cobhc.netet lekéne foglalni, ide van feltöltve a többi szar az 1megánál kisebbek: chokehold.uw.hu