Hungarian thread

:err: te tényleg ilyen hülye vagy?
tegnap irtam...

Yesterday, 05:32 PM
Post #1386
Shagoroth
Soul on arrival 666

Avatar

Joined: Jan 2003
Location: Budapest, Hungary

Report Post | IP: Logged
Posts: 5,260
 
Shagoroth said:
:err: te tényleg ilyen hülye vagy?
tegnap irtam...

Yesterday, 05:32 PM
Post #1386
Shagoroth
Soul on arrival 666

Avatar

Joined: Jan 2003
Location: Budapest, Hungary

Report Post | IP: Logged
Posts: 5,260
uh, hát tényleg.... de ez a joinedes baromság nem tartozik ide...

Büszke lehecc magadra, h. látad őket... honnan nézted őket?

De láttad őket őket Joe Lynn Turner-el is v. Gleen Hughes-sel is v. Ray Gillen-nel is vagy hol volt Jon Lord vagy éppen Ritchie Blackmore?

Szal milyen purple-t is láttál?
 
:)
jaj bazzz.... 93ban te talán elmentél? (ha igen akkor jaj:))
na mindegy... Gillan, Glover, Paice csak ök maradtak... de rohadt jol gitározik az uj gityos, és az orgonista vagymi az is rohadt jo volt:headbang:
 
Bazmeg! Ez hihetetlen. hogy széthullik az a totális finn pozitivizmussal megspékelt banda, amelynek hozzáállását követendőnek tartottam. Aztakúrva, és a hivatalos oldalon milyen felbaszarintott hangnemben írt Timo Tolkki!úgy néz ki, csak a dobos Jörggel jön ki jól, a többieket le sem hányja (vagy azok őket). Ugyanakkor továbbra is megtartom azon véleményemet, miszerint nagyon jól esne a jelenlegi Strato zenének egy kis vérfrissítés (esetleg egy másik gitáros beszállása). Utóbbi lemezeik jók, de nem kiválóak, "megfáradtak" a dalkreálásban, kevésbé változatos a zene, pl. a Find your own voice verze-énekdallamát már elénekelte Timo asszem a Forever Free-ben. Az I'm still alive hallgatása közben meg tisztára az volt az érzésem, mintha a Destiny-ről hallgatnék egy dalt. Na, mindegy. A komplex véleményem az lenne, hogy talán bizony jól fog esni a csapatnak (már ami marad belőle) némi új arc bevonása, a másik 3 tag meg talán egy új remek zenekarral fog minket megörvendeztetni.
 
@girl from wigwam: majd teszek valamit az ügy érdekében, habár most megejthettük volna dolgot, mert szombaton fasza hangulatom volt, és formában is volt az orgánumom (hehe, ezt értse meg más!).A rögzítés nem ingyen végezhető művelet, remélem ezzel tisztában vagy!