Anathema in Greece

Giati einai pikra na katebw a8hna en opsei e3etastikhs...
Ase pou de mafhnoun ki oi goneis mou :D
Kala na perasete re :)
Bgalte kai kamia pic na doume ki emeis oi kahmenoi :p


Siren :cool:
 
Pou meneis? ti spoudazeis? an den ginomai adiakrhtos bebaia....


Re guys an exete icq 'h yahoo 'h msn gia dwste ta......
Ta dika mou einai:
Icq: 52315790
Yahoo: Angelslaughter666
Msn:Angels_molester
 
Patra rulez them all :p
Dystyxws oute icq oute yahoo oute msn briskete :/

c yaz
 
Paidia ego eimai sto TEI Logistikis sthv Xalkida (A8hvaios apo thv Ilioupoli)...Eksetastikh arxizoume apo Deutera...Etsi pao va do tous Anathema va mou dosouv kouragio gia th diskoli sinexeia...Eimai 3o Eksamino kai exo perasei 3 ma8hmata sinolo...Opos katalabenete ta pragmata eivai pragmatika strimokola...Paidia av 8elete peite mou tis 10 bades pou goustarete perissotero(ektos apo Anathema bebaia...).
Pros Siren:Krima giati xaneis mia apo tis kaliteres sivaulies tis xronias...Pics 8a bgaloume oposdipote...
 
Re Siren ki egw Patra spoudazw..... gia dwse leptomereies....
Pas katholou Drum/Memphis? AEI 'h TEI?(Egw eimai Tei)Ti etos?
Ase pou sigoura me exeis dei..... mhpws kaneis parea me ta paidia apo to #metallized? PLZ apanthse....


MDB
Cradle of Filth
Burzum
Katatonia
Hypocrisy
Summoning
Tristania
Darkthrone (giati einai 3erokefaloi)
Satyricon
Dying fetus Eimai anoixtomyalos ti na kanoume?


Alla oi megalyteres mou agapes tha einai panta (me seira proteriothtas)
1)PINK FLOYD
2)Beatles (opoios den touss exei AKOUSEI opws prepei as mh sxoliasei)
 
Hahaha :cool:
To Drum ekleise, Memphis paw syxna.
Sto uni paw, 1o etos.
Exw paei re se 1 meeting tou #metallized :lol:
Esy poios eisai? Se exw dei? :D

Agaphmenes mpantes (de bgainoun 10 me tpt :D )
Dark Tranquillity, Opeth
Metallica
Sentenced

kai exw akousei liga alla mou aresan poly apo:
Katatonia
Paradise Lost
Testament
Slayer
My Dying Bride

Siren (hahaha 10 bghkan telika :p )
 
sto 30 etos eimai..xrostao 3 (kai tha frodiso na ginoun 5-6 sintoma :rolleyes: )

Opeth
Arcturus
Ulver
Ved Buens ende -R.I.P.- :cry:
In the woods... -R.I.P.- :cry:
Dark tranquillity
At the gates
Edge of sanity
Skyclad :cry: piiikra
Hypocrisy

hmm peirazei na anafero merikes akoma?? :D
Darkthrone,Burzum (cheerz Molestor!!), Satyricon,
madder mortem, fleurety, solefald,death blah blah..
kai apo non-metal psofao gia lacrimosa kai diary of dreams...
:hotjump:
 
to Melanch. : Elpizw ekei na grafeis 3o giati miazei me 30

Pws mporesa na 3exasw tous In the woods.........?
AAAAA kai tous theous MOONSPELL...
Diary of dreams kicks ass
Apo darkwave/gothic skhnh goustarw epeishs:
Sopor Aeternus
London after Midnight
Death in June/Current '93


To siren:Eimai gyrw sto 1.90 ,poly adynatos,oxi idiaitera makry malli(mexri ton wmo alla to exw sxedon panta piasmeno)foraw krikaki sth myth,CoF t-shirt(eidika ena kokkino poseradiko), synithws kampana kai exw sxedon panta mia stratiwtikh tsnta pou grafei Pantera panw....
Me ta paidia apo to metallized den milaw(3erw mono ton necroslaughter) kai den polygoustarw giati einai powerades(pou 3anakousthke poweras me to nick Necroslaughter?)
An eisai apo Patra mporei na 3ereis ton Leuterh pou eixe kanei to afierwma Savatage (Drum)
 
DISSECTION( R.I.P?)
In Flames
Dark Tranquillity
Solitude Aeturnus
Shadow Gallery
At The Gates
Hypocrisy
Dawn
Lord Belial
Merciless
Kai fisika olh h ipoliph souidikh death/black skini (Necrophobic,Dark Funeral etc)...Re Mel mipos ksereis ti pivouv ekei sto Sweden kai bgazoun groupares?A polh kalo kai to Metalnorth 'zine.
 
Angels_Molestor: De mou 8ymizeis kati, eidika to mousaki sto avatar me mperdeuei poly.
Ta paidia apo to metallized einai powerades??? :cry: :bah: :cry: :bah: :cry:
Mia-dyo fores ta xw dei, apla gia thn parea. Genika den 3erw pollous metallades kai mou th spaei :(
Drum den exw paei pote kai profanws twra pou ekleise den prokeitai :p
Apo afierwmata eixa paei mono sto Metallica sto Memphis. Eimai newbie akoma :p
To Leuterh pou les den ton 3erw.
Genika omws an syxnazei kaneis uni (sto parko dld ;p) mporei kai na ton exw dei.

Cheers,
Siren.
 
oriste twra eisai on-line kai den mporoume na ta poume.....
Bale opwsdhpote icq.......
Molis teleiwsei h e3etastikh na kanonisoume na pame Memphis.....


Re paides einai kaneis se kanena allo messageBoard?
Egw eimai grammenos sta:DyingFetus/ParadiseLost
Hmoun gia kairo sto Cof alla 3enerwsame oloi giati egine poly moufa......etsi twra grafw apokleistika sto Board ths SarahJezebelDeva(Cof,Therion,Covenant,Mortiis) to opoio einai gamato kai h idia h sarah mas kanei arketa syxna thn timh na mas milaei....... osoi pistoi proselthete
 
Egw spoudazw episis Panteio, sto tmima Koinwnikis Politikis kai Koinwnikis An8rwpologias(to megalytero onoma tmimatos, ever :) ).
twra opoios endiaferetai ICQ#:82023280

10 agapimenes mpantes:
1)Summoning(8eoi!!!)
2)Blind Guardian
3)Anathema
4)Rammstein(prin me 8apsete tsekarete tous)
5)Cradle Of Filth
6)Iron Maiden
7)Therion
8)Dark Tranquillity
9)Lake Of Tears
10)Metallica


episis latreeeeeyw tous Scorpions twn 70's!!! Opoios exeis akousei to Roth na zwgrafizei se tragoudia opws to Fly To The Rainbow katalabainei.
 
oooops,sto 3o eimai,alla etsi opos pao kapoia mera tha ftaso kai sto 30o :rolleyes:


Molestor..hmm exo tin entiposi oti kapou se exo dei... (borei na einai kai i idea mou hehe) ..exeis paei persi stous Mayhem stin Patra????


morgoth@ an exeis dei ena vlammeno me blouza Opeth,it's me :D
an kai den polipigaino sixna....1 to poli 2 fores tin evdomada....


Grafo mono edo sto Ultimate... pou einai super!!
variemai na trexo allou... :D

Akouei kaneis Devill Doll????

and,guess what's on the pic :devil:
sorry kids,alla kata tis 3.30 to vradi me pianei to pronipiako mou...
 

Attachments

  • puke.jpg
    17.1 KB · Views: 22
Kalws ta paidia ta dika mas..... goustarw pou einai poloi patriwtes edw.....

To Melanch.: ENNOEITAI oti eixa paei (den xanontai afta) kathomoun pisw-pisw plai sto bar me mia kopelia......
Na mantepsw oti sto pic einai h gourounokefalh......(thn opoia kapoios prosgeiwse sth mpyra mou se kapoia fash)


To Morgoth666:Afou goustareis Cof/Therion prepei na ertheis sto MB ths Sarah h dieuthynsh einai: http://pub36.ezboard.com/bsarahjezebeldevasrealm

Oso gia tous Ramstein mhn anhsyxeis, egw karagoustarw KORN (giati exoun enan apo tous kalyterous tragoudistes pou exw akousei:Hail Jonathan, kai giati sta dyo tous prwta albums Korn,LIP apikratei h mavrila kai h paranoia)Mou thymises kai tous Apisteytous Summoning(exw thn entypwsh oti karagoustareis Tolkien)
 
Well my friend, o Tolkien einai o 8eos mou! ma pws to katalabes :) ? Oso gia tous Summoning, exw faei to KARAkollima, edw kai 2misi xronia! Apo tote pou akousa to Dol Goldur! Latreyw OLA tous ta album, ektos apo to prwto to opoio den einai kai asximo!

@melancholia: Esy ean deis pote enan makrymalli me mplouza Summoning(den forane kai polloi tetoia mplouza :) ), i Burzum, it's me :)

ante 2 meres emeinan :) 8a akousw to One Last Goodbye live :lol:
kai fysika kai to A Dying Wish :headbang: (ayta ta smiles me porwnoun :D )
 
A twra pou to thymithika, epeidh milhses gia megalo onoma sxolhs se plhroforw oti thn prwth xronia pou edwsa Panellhnies perasa sthn Hgoumenitsa:TEI efarmoghs 3enwn glwsswn sth dioikhsh kai to emporio..............Pws sou fainetai?Arketa megalo e?


Cheers....