Hungarian thread

Jah...azon énis meglepődtem :) Meg a Metallica-s dubpla kép se semmi... ésmár megsem lepődöm a him, linkin park, tankcsapda stb áradaton...
 
az már miota van, sajnos..
csináljanak egy külön ujságot a szaroknak...
EZT MEG HAGYJÁK MEG NEKÜNK!!!
vagy irjanak a bravoba!
multkor osztálytársam bravojában strato, immortal, stb volt
MI A FASZ VAN MÁÁ????
 
nagyon elfajultak már a dolgok...ezt az immortal-os dolgot énis láttam...a mostan popcornban meg arról írnak, hogy milyen menő rokkernek lenni...bazmeg...az ilyeneket falhoz kéne állítani és lelőni. :mad:
 
Hehhehe, ez nem perverzség, csak a legenyhébb módozata annak amit megérdemelnek :)

Amúgy énis megvagyok fázva...köhögök itt össze meg vissza... asszem ez most valami járvány...és csak neten fertőz, mert csak netes haverjaim betegek :lol:
 
:heh: hi all!
én is elég szarul vagyok... köhögk, meg minden..
ja idézem az immortalos részt:
"...Támad a majmok bolygója! A norvég, death metalt játszó Immortal..." vmi ilyesmi volt!

1.:Mi az, hogy MAJMOK BOLYGÓJA?????
2.: Death Metal???

hülyék ezek?
na meg mi ez a menő ha rocker vagy...
!fuck off!
 
!dnah a deen ew ees uoy t'nac !yvan eht ni !dnats a ekam dna elpoep no emoc !yva
n eht ni !esae ta dnim ruoy tup nac uoy ,sey !yvan eht ni !saes neves eht lias n
ac uoy sey !yvan eht ni
 
naja, abban a újságban énis láttam már elég hajmeresztő dolgokat. de ez az immrotal-os dolog egyenesen kiakasztó volt...

@EFF: get lost you moron :p
 
Eagleflyfree: sdrawkcab daer t'nac I

Törpiek: Hát ja, szerintem nem is ismerik ezeket a zenéket. Le kellene ültetni őket egy bezárt, sötét szobába és v é g i g kellne hallgattatni velük az Immortált. Hm. Ha jobban meggondolom ilyen súlyosan azért nem szeghetjük meg a Genfi egyezményt.

Bocs, most mennem kell, mer' megjött a kisöcsém és vele kell játszanom...