Hungarian thread

Zsu!

Az ellenem felhozozz vádakra:
:(

Nem vagyok egy nagy ívós, alkoholista állat, már csak azért sem, mert itt a fórumon, már van 1 erre rendszeresített srác, õ invitált ide, s mint, ahogy te is, én is a saját utam járom, hozzám még csak hasonló sem az univerzumban, sem a közvetlen közelében nincs.

Egyébként meg rég nem dohányzom és nem iszom miután egy nagyon csúnyán átmulatott éjszaka után egyszer a Gomba sörözõ elõtt megláttam Jézust. Eldöntötöttem csak neki élek.
Aztóta nem iszom, nem dohányzom, néha elõfordul egy kis fû, kokó meg hernyó, de semmi komoly. Szal teljesen megváltoztam. Most már csak a legjobb haveroknak adod kölcsön, nekik is 30%-os heti kamatra. Felszámoltam minden bizniszemet, csak már néhány flipper, kétkarúrabló, slot gépem van, az is itt a parókián és az azokból befolyó pénzt mind Istennek és az Õ házának adom.

Szal ez van.

Amen

:Smokin:
 
Choki: ha ismersz, akkor lécci add már meg a címét, kellene egy saját oldalhoz...

Nah, hogy használd? uh ember... :) ha letöltötted utána ugye rákattintasz, aztán bejön egy remek kis ablak (az elsõ egy reklám, azt kinyomod). Nah ott az "Irc network" legyen All-ra állítva, mellette van egy ilyen gomb, hogy Add, Arra rányomsz. Description: extra , IRC server: irc.extra.hu , Port(s): 6667 többi nem kell. A többi egyértelmû, beírod neved, emilcímed nikneved, aztán connect to IRC server. utána pedig a felugró ablakba beírod #tallulah csinálni fogok egy ilen szobát jol ;] vagy #childrenofbodom ill. #mmp-3 vhol csak fenn leszek. :p


TCOD: hehhhe, rémlik az arcod...te vagy az a SZTÁR aki szerepelt a Metál Humorban, nemde? :lol: :worship: :p
 
amugy mi baja ezzel?:
Bbbike2.gif
 
csinálj portált kérlek :p

köszi a fórum tippet! A banda haveri bandát jelent, tehát nem zenekar. Bár az is volt nekik, de még régen, amúgy Victim volt.