Hungarian thread

Choki, hát már énsem igazán tudom, de azért jól elbeszélgetünk itt ;]] Gyere gyakrabban és akkor nemlesz szétalázva a topic angol szöveggel ;]
 
Originally posted by towo
Hmm. Okay, but don't you think hostile takeover's is the wrong solution, HPL?

We aren't little Bushes, after all. ;)

-towo

(War da nicht mal was mit Ungarn und deutscher Sprache? ;)

:lol:
 
Ch: nahát, nekem ilyet még sosem csinált :p amúgy hány éves vagy? én éppen érettségi elõtt állok és most töltögetjük az egyetemi felvételi papírokat. Szörnyû egy meló :mad:
 
de tudod mi a baj? azért mert még ilyen fiatal vagyok, azt mondják, h kis divatgeci... meg midnen.... nem tudom miért lenne divat a COB, Edguy, Immortal (jó, az utolsó album ta az lett...)és hasonlók.... alig találok olyan embert MO.-n ahol vannak Bodom fanok....
 
Ez ismerõs...Bodom-ot nemsokan ismerik :) De legalább mi tartsunk össze, akik igen :D

14? Hujjha :lol: Megleptél eléggé :p nodemind1, énis voltam annyi :D
Ez a divatgecis dolog meg sajnos tényleg tendencia, még várnod kell pár évet, hogy elfogadjanak :( De addig is csak szeresd azt a zenét, ami tetszik, úgyis ez a lényed :)
 
:cry: ez a baj! KURVA EMBEREK!!!! :lol:
Fuckin People:)


Magyarországon hülye emberek vannak.... Ez baj!
de tartsunk össze,a forumon már 3 magyarvan!!!

Te,
The Children Of Decedance
És Én:lol: :headbang:
 
Vigyázni Kell!

Engem megkeresett az amerikai bevándorlási hivatal! Nagyon átvizsgáltak. Mert nagyon zavaró ez a sok olcsó magyar fórumozó, akik elveszik az amerikaiaktól a lehetõséget. Teljesen elársztottuk a piacot.

A jó hír pedig az, hogy a cégem megnyerte a Hold benépesítésének a tenderét. Jösztök? Nem az Apolló 13-mal megyünk. Ok? :eek:

Ott ám nem lesz ilyen Szamóca, meg Kefir, meg ilyen pöcsölõs zene, csak egész nap fog menni, hogy I never wish you death, yet.. meg ilyenek,

Learn to hate me!

Byez all.... I will bekk

Zsákos Frodó, ismeritek?
 
ja... nem vagyok oda érte...
Figy TCOD! értesz PHP-hez?
Mert ugye lesz ez a Portal Of Bodom... kéne még egy ember! :lol:
mi ez a HOLD??? :OMG: