Hungarian thread

Héééééééy, énis benne akarok lenni az oldalban jól :lol: bár kurvára nem értek a weblapszerkesztéshez, de megvan CoB összes video + 20 milliárd kép róluk :p


TCOD: Zsákos Frodó rulz, de leginkább Legolas :D Btw, teis Bp-i vagy?


Choki, a Hold az a nagy kerek világító izé, aminek a fényénél este jót lehet d*gni :p ojé
 
Originally posted by _Zsuzsa_
Héééééééy, énis benne akarok lenni az oldalban jól :lol: bár kurvára nem értek a weblapszerkesztéshez, de megvan CoB összes video + 20 milliárd kép róluk :p

Choki, a Hold az a nagy kerek világító izé, aminek a fényénél este jót lehet d*gni :p ojé
:lol:

ZS: benne lehetsz, kellenek a képek+ a videjók!
a szerkesztõk közé beraklak:rolleyes:
van egy html design, ha nem ért senki a phphez, akkor ez lesz..
 
Fákk, máj ávátár is gán. Ebbõl láccik mennyit értek hozzá. Amúgy meg a szolgáltati hibája.Szákk. Holnapra megmekerolom.
Php-ba de nem szerkesztettem, de itt az ideje.

Enivéj. Láttam az akármi cjb.net-es oldalad. Szerintem csak úgy érdemes csinálni, hogy full infó minden. Meg sok a popup, meg 404 error, emg ilyenek, de attól függetlenül király.

Megvan Henkka címe. Tök király csávó. Szal a cjb.-t el kéne felejteni www.childrenofbodom.com-hoz mit cólnátok, csak ugye a lecsó....

Üdv.

Misi, ismeritek?
 
A báág ki lett javítva. érdekes most mûxik. Ki érti ezt?

De miért is beszélek én magammal?

Nemtom.

Anyway: ZSu. Nézd meg a profájlomat, esetleg rájösz, hogy ki vagyok.

Remélem kapcsolsz, de egyébként én nemtom ki vagyok.

Egyébként öszinte részvétem. Ilyen szemét módon elbánni veled!
Kirúgtak valami hülye Viktóriáért, akinek van valami hülye titka.

Szemétség...

Ja de tudom már.. a Misi vagyok...

-Hé Misi?!

-Most nekem szóltak, mennem kell...

Huhó, akkor tényleg misinek hívnak, juhéj...

De hülységeket írok, a juhnak nincs is héja

The Black Sheep
 
mirc = irc ehh...:p


nah, felvetõdött egy kérdés: ismersze e olyan fórumot amit fel lehet használni saját weboldalon? (ehh, lehet hogy kicsit hüjén fogalmaztam meg :p )