Hungarian thread

nála tuti nem lesz, ez csak egy balfasz webmester, csak azért írtam neki, mert ő tud beszélni bodomékkal..
de nem válaszol mert egy idióta buzi azé.
 
földredobják, összetörik, megtapossák, majd körbeállva lehugyozzák és végül felgyújtják
 
figy Peti....nem akarsz gitározni a Children of Balaton zkarban?
otthagyta öket a szolo gityosuk és kéne uj....na? hm? ...ha van kedved csak szolj nekem és elintézem :)
 
voltál már koncijukon? nem olyan profik az igaz, de sztem bulibol jo...én azér szeretem mer igazi bodom koncin nem lehet tombolni mer nyomor van és annyi hej nincs h bolints egyet nem h bangeljél :) szal ott meg lehet :) ugyh sztem azé jo
 
jah...hát igen...mi magyarok ezzel büszkélkedhetünk...semmi homályos gyilkosos story...csak egy bazi nagy tóó :)
....hámogyuk sztem nem sok ész kellett hozzá :p
 
Igen, irónikusan értettem.

Jó az a nagy tó azért, hiányoznak a régi balatoni nyaralások.. A lángos meg a kurvadrága Balatonlelle :p
 
hát jah...bár én eddig balcsi még csak rossz izü lángost ettem :p
meghát azér szivesen megnézném bodom tavat is "élöbe" :)
 
Nem mondod! Najó, nekem is lehet, hogy csak az idö édesíti meg az emlékeket, ki tudja.. nah, most jó éhes is lettem :D

Bodom tó meg ahogyan gondolom ki tudod találni egy abszolút egyszerü tó, ahol mellesleg fürcsizni is lehet nyáron (van kis strandja meg egy étkezde mellette). Kár, hogy nem vittem a fürdöruhámat, amikor voltam.
 
...énnemtom h ez hol van pontosan, asszem espoo környékén, de finn haverom akihez megyek helsinkibe laik és aszongya fogalma nincs hol van bodom tó :-/
azé ez elég gáz... :)