Hungarian thread

Annyira nem, mert ugyan a média felkapta a dolgot meg természetesen a Bodom rajongók, azért nem szégyen nem tudni, hogy a tucatnyi tó közül a Bodom-tó éppen hol van :p

én 2003 nyarán voltam és hát nem volt egyszerü megtalálni, úyghogy készülj egy kis kalandtúrára ;) Igen, Espoo környékén van, de a táv nagyrészét gyalog kell megtenni hozzá.
 
figyi és te mivel mentél repcsivel?? milyen légitársaságnál van közvetlen járat? nemtod? mer nekem azt mondták menjek sterling-gel de annak nincs nálunk irodája és akkor netröl kéne jegyet redelni és kártyával fizetnék, de abba nem merek bizni...vagy szted?
 
Malév, Finnair, AirFinland, Sterling; ezekröl tudom, hogy vannak közvetlen járataik HEL-BUD között, de utóbbi kettönek nem tudom, hogy van e Magyarországon irodája. én eddig csak az elsö hárommal repültem, és a félfapados AirFinland a legolcsóbb, én azt ajánlom, ha valahogy meg tudod oldani a rendelést otthonról. www.airfinland.fi Hitelkártyával kell fizetni (utazási iroda híján) és olyan 160€ közvetlen járat oda-vissza. Mi is így csináltuk párommal és teljesen megbízható.
 
na.. sikerült a végére odakapcsolnom..
sikerült a legjobb riportert kiválasztani gratulálok...
henkkával egy homokos köcsög beszélgetett... :yuk:
 
jah igen...azon én is meglepöttem h nem az olviér dumált vele :(
igen, nekem sterlinget ajánlották, de azt nem értem h akkor ha kártyávál fizetek kiküldik postán a repülöjegyet? vagy ez hogy van? bocsi ha hülyeséget mondok, de még soha nem utaztam igy...meg becsekkolásnál akkor mit acc oda?
 
BabySinner said:
jah igen...azon én is meglepöttem h nem az olviér dumált vele :(
igen, nekem sterlinget ajánlották, de azt nem értem h akkor ha kártyávál fizetek kiküldik postán a repülöjegyet? vagy ez hogy van? bocsi ha hülyeséget mondok, de még soha nem utaztam igy...meg becsekkolásnál akkor mit acc oda?

Ha kártyával fizetsz, akkor emailen küldenek visszaigazolást, amit kinyomtatsz és azt adod oda a becsekkolásnál ;)