Now playing thread

It's private, I saw her face.


Da ali Repugnant.. ljudi jedva cekaju povratak :/

Da,ali koliko ljudi :lol:
Na bend poput Amon Amarth-a je doslo jedva 200 ljudi.Organizatori imaju problem sa takvim koncertima, jer mogu samo da se nadaju pozitivnoj nuli. Pitanje je i hoce li i Taake biti otkazan kako je krenulo.
 
Nek povecaju cenu, platicu sta god hahaha. Aiaiai..

Na kom si ti bila zadnji put? Ja mislim ono kad je doso Nile, Belphegor i Grave. Kad je neki debei idiot sjebao zvuk, po izgledu bih rekao da je Srbin neki koji slusa house u papucama. Jos se lozio da je do jaja.

I jel ce biti nesto u skorije vreme da valja? Pitam jer ocigledno imas VELIK ukus haha.


Group Four by Massive Attack
 
Nek povecaju cenu, platicu sta god hahaha. Aiaiai..
Na kom si ti bila zadnji put? Ja mislim ono kad je doso Nile, Belphegor i Grave. Kad je neki debei idiot sjebao zvuk, po izgledu bih rekao da je Srbin neki koji slusa house u papucama. Jos se lozio da je do jaja.
I jel ce biti nesto u skorije vreme da valja? Pitam jer ocigledno imas VELIK ukus haha.

nece u skorije vreme nista,bar koliko ja znam. Jedino ako volis Sabaton :lol:
Jebi ga, na CC,DF i Evocation-u su neke debilke napale dve devojke iz Hrvatske, da nisam videla svjim ocima ne bih verovala. :eek:

26 maja sam isla na Deicide :( Htela sam i na taj, ali sam isla preko leta u Pariz i istrosila se :(