Hungarian thread

Zsiguli? :D

Amúgy Zoli, tegnap lapozgattam át a régi Hammerjeimet és nocsak, ott virítasz Pasi-val vmelyikben ;) elég megszeppent fejed van rajta :D de Neked legalább van velük közös képed :cry:
 
@TCOD: mittoménmilyen váltós :D Nem te vagy a piercinges? Franc, pedig már épp mondtam volna, hogy kísértetiesen hasonlítasz az Amorphis énekesére :lol:

@Chokehold: tom, tesód küldött pár Edguy-osat. Mondjuk nekem az lenne a legnagyobb élmény ha vagy Finntroll-ékkal vagy Bodom-ékkal lenne egy :)
 
Bocs, csak néha olyan idegesítő, hogy egy egy viszonylag komolyabb eszmecsere közben beszúródik egy darab smiley vagy ilyesmi. Ha nincs konkrét véleményed a témában akkor ez zavaró...bodomite szmájlis post-jai is idegesítenek. Csak egy tipp a jövőre nézve, mert nem én vagyok az egyedüli, aki megszólta ezt, csak én mondtam ki :) De ne vedd sértésnek, nem megbántani akarlak, csak jó lenne néha egy-két szónál többet is olvasni Tőled.
 
Alig várom ;)
Remélem nem vetted cseszegetésnek, mert nem annak szántam :)
PEACE :D

Ja igen, frissült az oldalam; csekkoljátok és írjatok a vendégkönyvbe :D
 
hihi:lol:
az jó....
Na akkor most nemtok mit irni, de jobb, mint ha nem irnék semmit, emrt abból baj lesz... De legalább jóban leszünk, és én is sokat irok, és nem lesz semmi, szoval ezt meg magyaráztam... HUH!