Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
@TCOD: mittoménmilyen váltós :D Nem te vagy a piercinges? Franc, pedig már épp mondtam volna, hogy kísértetiesen hasonlítasz az Amorphis énekesére :lol:

@Chokehold: tom, tesód küldött pár Edguy-osat. Mondjuk nekem az lenne a legnagyobb élmény ha vagy Finntroll-ékkal vagy Bodom-ékkal lenne egy :)

Inkább a hangom hasonlít jobban, de az a képen annyira nem hallaccik
 
Chokehold said:
és az miylen legyen?!!
hmhmhmh????

király!

450szer100 pixel. Ezen a szaron nics csillag. De utálom.

az legyen írva rá, hogy hunagrian children of Bodom crew. Meg legyen rajta kaszás meg minden. Elvileg felraktam a netre, csak nem linkelem be, mer' megnéztem a másik gpemen és ott tök szar, mer' nincs olyan betütipus rajta, szar nektek is szar lenne!

A videókkal mi van már?

megcsinálnám a logót én is csak nincs képem hozzá.

Legfeljebb tegyetek fel a netre, vagy küldétek el nekem sms-ba csatolt fájlként, persze csak is rarozva, hogy ne foglaljon sok helyet.

Vagy akár hívhattok is, most épp dolgozom.

Tel szám:06 90 345-344 Tajvani szexvarázs. Keressétek Dundi Perverz Malackát!
 
_Zsuzsa_ said:
Valóban nem, legközelebb csatolj egy mp3 fájlt is :D

Ok. de lehet az se kell. Szoktatok furcsa hangokat hallani, néha, ami nem tudjátok honnan jön? Nem, nem úgy értem, hogy a sikoly trilógia nézése közben, hanem hogy megértsétek most egy operaénekeshez járok énekelni tanulni. És olyanokra tanít, hogy olyanokat tudok kiénekelni, hogy már olyan a hangterjedelmem, hogy a lökéshulláma kb. 1,5-2 szer körbekerüli a Földet. Szal csak ezért kérdeztem. A Ti hangotok hogy áll?
 
bocs, h nem voltam, de szar volt a gépem... de már jó, és akkor megkéne csinálni a BALFELSŐKURVASARKOT, mert már idegesítő...

:headbang:
 
Chokehold said:
bocs, h nem voltam, de szar volt a gépem... de már jó, és akkor megkéne csinálni a BALFELS?KURVASARKOT, mert már idegesít?...

:headbang:

Hát ja nekem is volt problémám komjuterekkel, repterekkel, meg emberekkel is, meg vannak is meg lesznek is, én elmondtam a hiba valószinûsíthetõ okát. Most elég szar paszban vok. Ti?

De vazz 5 kilót adtál a HCDT-ért? Hát vazz deidkálva is volt, vagy mi van? Vagy Pamela Anderson volt az eladó, s más helyre néztél, mikor adtad a lóvét vagy mi van?

Egy vendégkönyvet penelhetnél azér' nem?
 
Chokehold said:
:lol: Nem, 4800 volt igazából... és kaziban nema dják ki a HCDRt sem, és a tokyo w-t sem:mad:

Most mi van a cobhcvel?:confused:

Elõbb ennek kéne rendben lennie, nem?

Mi van a logóval, meg a lógóval ?
Mi van a vendégkönyvvel?
Mi van a videókkal?

Szerzek mingyár 1 krekket mingyár' osz' maj felnyomom mi van meg belõle, mármint a banner 1 részébõl, tod minek a logo híjja van.

Ha rendbe lesz az oldal, tod akko' küldjük a .netet. Vili?

Np: Opeth-Deliverence
 
Az a baj, hogy jelenleg egy KURVANAGY HIBÁM VAN A GÉPPEL! Ugyanis: OLYAN LASSÚ, MINT A NEMTOMMI... ez még semmi..., de :

"MSGSRV 32" Na ez mi a szar? Kikapcsolásnál azt irja ki, h hiba történt, amikor meg bekapcsolom, akkor meg mindenhez azt irja ki, h nem válaszol...
Ja meg a sajátgépben nincs semmilyen meghajtó jelölve, csak a C, de pl a D-nél azt irja, h 0kbyte hely.. szoval azt irja, h nincs olyan...
TCOD, te technikus mittoménmi:) Segits már és akkor tudok jönni ide is, meg meglesznek a videjók.. stb..
NA PÁ!

-Chokky:D
 
Chokehold said:
Az a baj, hogy jelenleg egy KURVANAGY HIBÁM VAN A GÉPPEL! Ugyanis: OLYAN LASSÚ, MINT A NEMTOMMI... ez még semmi..., de :

"MSGSRV 32" Na ez mi a szar? Kikapcsolásnál azt irja ki, h hiba történt, amikor meg bekapcsolom, akkor meg mindenhez azt irja ki, h nem válaszol...
Ja meg a sajátgépben nincs semmilyen meghajtó jelölve, csak a C, de pl a D-nél azt irja, h 0kbyte hely.. szoval azt irja, h nincs olyan...
TCOD, te technikus mittoménmi:) Segits már és akkor tudok jönni ide is, meg meglesznek a videjók.. stb..
NA PÁ!

-Chokky:D

mi vagyok én?

A probléma megoldása így látatlanból elég nehéz. Szerintem Format c:

Ezt addig nézzétek meg. Ehhez kell majd a lógó logo:

http://fuck.uw.hu/cobhc.swf

MOndjátok mi nem jó rajta, majd kijavítom.
 
Hülyeség. Legalábbis ahol én vettem ott ingyé lefuttatták rajta egy 3D progit mert mindig fagyott aztán adtak egy új ramot próbára. Ahogy mondtam, INGYEN. De persze lehet, hogy őt lenyúlnák, nemtom :)
 
blah blah blah blah blllaaahhhhhh blah blah NORSK ARISK BLACK METAL blah blah blah blah BLAAHH FUCKING BLIH DAMNIT blah blah blah blah Children of Bodom blah blah blah blah blah BLLLAAAHHHHAAAAARRRRGGGHH WWOOOAARRGGHH blah blah blurrrmmmmmm blllaaahhh WWOOOAARRGGH SSAAATTTTAAANNNNAAASSSSS BLLLLAAAAHHHHHHH