Hungarian thread

Na csá mindenki, megjöttem Bp-ről, kisérettségiztem holnap meg megyek vissza osztályvizsgázni :cry:
Ilyen és hasonló okok miatt nem voltam és nemleszek megint 3 napig.

Voltatok tegnap Strato-n?

TCOD: kedvenc bandák...napersze...kb 10000 évembe tellene mindet megírni :) ehhez képest van rá kábé pár órám, na most mi legyen?
 
_Zsuzsa_ said:
Na csá mindenki, megjöttem Bp-ről, kisérettségiztem holnap meg megyek vissza osztályvizsgázni !!:cry:
Ilyen és hasonló okok miatt nem voltam és nemleszek megint 3 napig.

Voltatok tegnap Strato-n?
Nem bevett szokásom szlovákiába járni koncira.[QUOTE='
TCOD: kedvenc bandák...napersze...kb 10000 évembe tellene mindet megírni :) ehhez képest van rá kábé pár órám, na most mi legyen?[/QUOTE]

A tündék örökké élnek, szal a 10000 év aszzem belefér.

Mert ugye te is az vagy, igaz?


Ez most elég szarul fog láccani, de hámozzátok ki belőle a lényeget.

NEm értek semmiheez.. eh......
 
Szlovákia??? Te meg miről beszélsz ember??? Jól tudod mire gondoltam, a pénteki Strato-ra, csak rosszul mondtam a napot ehh...ne kukacoskodj már... :rolleyes:
 
_Zsuzsa_ said:
Szlovákia??? Te meg miről beszélsz ember??? Jól tudod mire gondoltam, a pénteki Strato-ra, csak rosszul mondtam a napot ehh...ne kukacoskodj már... :rolleyes:
mondtad? nem írtad? :)

www.kukac.hu

hi hi

Amúgy nem úgy volt, hogy te nem hallgacc Strato-t, Sx-et, meg ilyeneket?

NP: Cobra 11

Itt Kranich. Szürke BMW 150-nel az autópályán Aachen felé tart.
Szóljatok Engelhartnak.
 
_Zsuzsa_ said:
Szlovákia??? Te meg miről beszélsz ember??? Jól tudod mire gondoltam, a pénteki Strato-ra, csak rosszul mondtam a napot ehh...ne kukacoskodj már... :rolleyes:

Ezen az avatarobn Te vagy?

Tök komoly!

A sivatagi vámpírokat láttad?

Tök komoly.

Ha nem, nézzétek meg. AZONNAL!

Meg van 1 olyan is, hogy vámpírok, az is tök komoly, meg izé..

Abban izé jáccik Kim Basingernek a volt sógóra. Ismeritek? Tök komoly.

Ismertek még ilyen tök komoly vámpír filmeket? Csak az Interjú a .... címűt ne mondjátok...