Hungarian thread

Főleg mert nem is látszik :)

Choki, azért előbb kérdezzétek már meg, hogy engedem e a linkelést, mert azért csak úgy, hogy na akkor most belinkelitek, elég paraszt dolog khm...
 
_Zsuzsa_ said:
Főleg mert nem is látszik :)

Choki, azért előbb kérdezzétek már meg, hogy engedem e a linkelést, mert azért csak úgy, hogy na akkor most belinkelitek, elég paraszt dolog khm...

Hát ja, pont ez jutott az eszembe, hogy meg engeded -e? Meghogy működnek -e a linkek?

De ha azt nézzzük, Te is tagja vagy a COBHC-nek.

Mellesleg vannak olyan megoldsáok, hogy a kutya se tudja meg, hogy honnan tölti le vki a cájgot, csak tőcscse le.

Choki: A banner nem gáz. Carry on 'till the mourning is over.
 
Chokehold said:
what are you smiling about?:)

:):):):):):):):):):):):)


cod: de az animált annyira nem lett jó:(

Fúd el az 1600 gyertyát a tortán! Ez volt az 1600. beszólásod itt.

Énekelem az alapszöveget. Jó parasztosan:

Heppi beszólás tú júúúú
Heppi beszólás tú júúúú
Heppi beszólás tú Csoki
Heppi beszólás tú júúúúúúúúúúúúú

júj. Ez meredek volt.

NA csá.
 
TCOD, tagja vagyok? Jupijééjdejaunekem :)

amúgy engedem én persze, csak akkor az a minimum, hogy linkeljétek az oldalamat is :) népszerűsítsük 1mást :p
 
_Zsuzsa_ said:
TCOD, tagja vagyok? Jupijééjdejaunekem :)

amúgy engedem én persze, csak akkor az a minimum, hogy linkeljétek az oldalamat is :) népszerűsítsük 1mást :p

Nem nézted meg a bannert, mait csináltam (anno)! Helyszínbírság! Állj 1 óráig a sarokban!

Kirakni az oldaladnak a linkjét? Ez nagyon veszélyes feladat lesz, mert akkora adatforgalom lesz rajta, hogy a szerver szét fog fagyni és akkor ki fogja megvenni azt a sok WE osztályos, meg Slk és Clk mercit?

Amúgy meg ez csoxli feladata. Ám legyen. Én rámondom az Áment.

De, hogy te tag vagy 1 percig nem volt kérdés, nem tom lehet átaludtál pár dolgot.
 
1600? ja télleg:) most veszem észre... most mán akkó 1601:)

Zsuzsa! Én megkérdeztem vóna, ha itt lettél vóna, ez ötlet lett vóna, és ha itt lettetek vóna, akkor nem lett vóna semi baj:)

Na akkor most mi van??? elkezdem a izét a designtot!
 
Chokehold said:
1600? ja télleg:) most veszem észre... most mán akkó 1601:)

Zsuzsa! Én megkérdeztem vóna, ha itt lettél vóna, ez ötlet lett vóna, és ha itt lettetek vóna, akkor nem lett vóna semi baj:)

Na akkor most mi van??? elkezdem a izét a designtot!

Aztatat nagyon helyesen teszed. Ha jó kedvem lesz hétfőn talán lereggelem a cobhc.net-et. Akko' te a chokehold.uw.hu-ra rakod a design-tot igaz?
 
na TCOD:
cobhc.uw.hu ra töltök, mindenki oda töltsön, vga yha akar akor majd irjon a hirekhez, mindenki amit meghall, irja le:D

itt vannak az adatok:

kiszolgáló: ftp.uw.hu
felhasználói név: cobhc
jelszó: kilencegyháromkilenc (számokkal kiirva) :D

más nem is kell sztem...
na pá!

Töltsetek aztán!
 
Chokehold said:
bocs, cobhc.uw.hu/main.htm

klassz! csak a izéket, a görgetősávokat el kéne tüntetni, mert nincsennek kihasználva.

A tagokat külön menűbe kéne tenni! Mindjárt csinálok 1 menüt, megnézem mire jutok!

Aztán meg könyörgöm, adjatok már zippelve 1 pár képet, amin nincs rajta, hogy honnan lett letöltve, hogy 1 qrva képernyővédőt tudjak csinálni, hogy tök egyedi legyen az oldal!!!