Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
e-mail címem: tarantullah@primposta.com

ICQ: 214145733

2003-1977 = 26 (27 lett volna májusban)

Milyen képek kellenek?? (minnyá zippelek párat)

számolj már utánna légyszi! Nálam csak 26 lenne most! Mer' ha neked van igazad nekem 1 év kimaradt az életemből? Mit csináltam én akkor? Én csak most tervezem, hogy kimarad 1 év az életemből!

Olyan képek kellnek, amelyet szeretnél (mondjuk), hogy szerepeljen az oldalon képernyővédő formájában. Légszi töltsd fel vhová, zippelve.

Thx
 
na felugrottam 2percre!
cod hogy csináljuk meg a görgető sávot?

Zsuzsa: a mailedet azt jol tudtam, kösz a többit ;)
az indexhez majd felrakjuk TCODnak a swf mozgóképjét, ha megmondaná hogy hol találom...
fuck.uw.hu/miaszar.swf
köszi
 
_Zsuzsa_ said:
Jólvan, akkor majd feltöltöm. Bár abban csak egy hasbálható kép van asszem háttérnek...na majd meglátjátok...

TCOD, akkoris 26 volt :)

Choki: fuck.uw.hu/cobhc.swf volt, de nem javítottam át!

Zsuzsa: 77 máj 19-én, született, igaz?

akkor 78-ban ezen a napon (ma) 1 éves volt, mivel még nincs máj 19.
79 ban 2
80 ban 3
81 4
82 5
83 6
84 7
85 8
86 9
87 10
88 11
89 12
90 13
91 14
92 15
93 16
94 17
95 18
96 19
97 20
98 21
99 22
00 23
01 24
02 25
03 máj 19 én lenne 26 éves.

Nekem így jön ki. Nekem csak 25 volt.

Csak olvastam a hammert és mindenkinek 26 éves volt. Most vagy nem 77 május 19én született, vagy ti máshogy ünneplitek a szülinapokat.

Akkor sem értem ti hogy számoltok. Vagy felétől már felfelé kerekítetek? Nos én a függőség napján születtem, akkor, az a 7. hónap. akkor kb. januárban kellett volna ünnepelnem a szülinapom?
 
Chokehold said:
cod! látom, javítsd át, ugy hogy a presents the után legyen a Hungarian Crew's website, vagy vmi..
és az indexet rád bízom!

Hé, hé, hé, hé! Állj!

1. Kijavítom.

2. Milyen indexet bízol rám!

3. Csinálok majd 1 menüt, de úgy akarom, hogy lesz majd benne 1 crew memberz vagy ilyesmi, és akkor terveim szerint mindenki azt ír magáról, amit nem szégyell.

4. Kell majd guestbok is. Döntsétek el, hogy Ti hoztok v. én hozzak.

5. A görgetősávval az a baj, hogy nem kell, zavaró, hogy ott van, mert nincs funkciója. Ez a bajom vele. Nem tod kitörölni?

6. Mellesleg, hogy én szerkeszteni is tudjam, szerintem a forráskód is kéne, meg minden, egyelőre ne variáljunk, oxli?

7. @Zsu. MAjd a képeket ugye feltöltöd vhová, zippelve, v. rarolva?
 
bázzeg!
1. ok
2. semmi... hagyjuk
3. nehogy így írd, h crew memberZ, mert az nagyon szar, egyébként ezt én is akartam mondani, h irjatok...
4. rád bízom
5. de akkor nem látszik a menü alja, és a jobb frame alja sem...
6. most hagyjam félbe? ne már!
 
TCOD: most őszintén...ha májusban lett volna 26, és 2 hónap volt addig, akkoris lehet mondani h. 26 volt... ez olyan mint h. Te a 18-ik születésnapod előtt is már azt hirdetted h. 18 vagy. Ne akadj már fel ilyeneken...

Amúgymeg olvastam már 3féleképpen is: hogy 25, 26 meg hogy 27 volt... nekem 26.
 
_Zsuzsa_ said:
TCOD: most őszintén...ha májusban lett volna 26, és 2 hónap volt addig, akkoris lehet mondani h. 26 volt... ez olyan mint h. Te a 18-ik születésnapod előtt is már azt hirdetted h. 18 vagy. Ne akadj már fel ilyeneken...

Amúgymeg olvastam már 3féleképpen is: hogy 25, 26 meg hogy 27 volt... nekem 26.

Hát nemtom. Ha boltba rá van vmire írva, hogy 22 forint. Én azért nagyot néznék, ha azt mondeaná, hogy adjak inkább negyvenet, mert elvégre majdnem annyi.

Nah, mindegy. Legfeljebb, ha megkérdezik tőlem,. hogy te hány éves vagy, majd én is azt mondom hát nemtom 25, 26, vagy 28, vagy ki tudja CSak akkor meg vagy hülyének néznek vagy bunkónak, holott pedig lehet, hogy igazam is van, na mindegy.

Megvan a logó, csak nemtom feltölteni, mer ez a szar uw, aszondja tele van a disk drive, meg ilyenek.

NA, wait...
 
Azért ez picit más :rolleyes: mert 25 és 26 között azért kisebb a különbség...és attól függ honnan számítjuk.
VAn aki úgy veszi, hogy a 25.-ik szülinapja után már a 26.-ikat tapossa, mások meg csak a 26.-ik után mondjuk hogy 26-ok. Asszem ezt itt fejezzük be, jó? Köszöntem.