Hungarian thread

Chokehold said:
na de akkor vki csináljon vmit a honlappal... tcod beszéljük meg, h mi lesz


hé, csak semmi gáz!

már készen vok!

Nálam vmiért csak az and ig megy a főoldalon. Nézzetek már rá!

Nyugi! Mindent megoldunk!

Holnap a nap ránksüt. Új fejezetet nyitok holnap a szerény magyar metál történelemben.

Tudok hozni ha kell majd izét is, hírlevelet, csak legyenek hírek!

csá.

Még visszanézek.
 
COD: nem tudsz szerezni nekem basszgitárt? olcsón!!! mondjuk ilyesmit:
b.jpg

köszi: Chokehold:D
 
Chokehold said:
bazzeg tcod! nekem olyan kell, ami olcsó!

mi van a cobhcval?

A gitárnak utánakérdezek.

A summerrocksra hogy állsz?

Én még nemtom, a többiek szaroznek.

A cobhc-vel adódott 1 kis gond. NEmtom, hogy sikerül-e. De, ha nem akkor amerikában sok hulla lesz. Mer' azok hibája. De kiverem a balhét. Mindent elkövetek. Utánna gõzerõvel folytatjuk, ill. beindulunk, Addig is stay tuned.
 
oké, majd júni 6 után, ugyanis akkor van az utolsó vizsgám... majd aztán tudok csinálni bármit! na most tanulni köll, szoval nem láttok egy darabig, mint zsuzsát multkor, szoval sziasztok!
 
Ertem.

Kutyókám körme letört tegnap és vérzett neki nagyon :cry: Most itt fexik mellettem zoknival a lábán :D El kell vinnem dokihoz ma...

Nah, asszem megyek is készülődni, még postára is be kell ugranom.
 
_Zsuzsa_ said:
Ertem.

Kutyókám körme letört tegnap és vérzett neki nagyon :cry: Most itt fexik mellettem zoknival a lábán :D El kell vinnem dokihoz ma...

Nah, asszem megyek is készülődni, még postára is be kell ugranom.

Mittől tört le neki? Tök ari az a Kutya. Akartam is kérdezni, mi a neve és mennyi idős?
 
Rómaónak hívják és 8 éves múlt.

Hogy mitől törött le az jó kérdés, sztem beakadthatott valamibe. Doki levágta azt a csonkot szinte tövestől, nézni is rossz volt :ill: Vettem rá most gézt, aztán majd pár napig ápolgatni kell, de utána olyan lesz mint régen :)