Hungarian thread

Azt hiszem ebben az esetben ez már úgysem téma...:cry:

Maradjunk annyiban, hogy 26 lenne most, de nekem már szülinap betöltése előtt is annyinak számít. ok?
 
_Zsuzsa_ said:
Azt hiszem ebben az esetben ez már úgysem téma...:cry:

Maradjunk annyiban, hogy 26 lenne most, de nekem már szülinap betöltése előtt is annyinak számít. ok?

én is teljes egészében így látom, de pont azért van minden számnak külön neve, hogy azt használjuk és minden valószinűleg ez az oka annak is, hogy nem csak minden tizedik számnak adtak nevet. Én már csak iyen filozófikus lélek vagyok. Ez van. www.warreldane.dom
 
B*sszameg, vmi gáz van... mindig megáll a feltöltés egy bizonyos részen, és képenként sem megy... és ezt nem először csinálja ez a WinComfos....:mad:
 
TCOD... ez jó lesz, de egy másik képet rakj fel a banner helyett, mert ennek így szar a minősége...
mindjárt linkelem a képet! amit odarakj:)
 
_Zsuzsa_ said:
B*sszameg, vmi gáz van... mindig megáll a feltöltés egy bizonyos részen, és képenként sem megy... és ezt nem először csinálja ez a WinComfos....:mad:

gondolom uw-ra akarsz tölteni. szerintem nem a wincom fos hibája. (de inkább már total fosnak hívják) Hanem az uw szarakodik. Choki is vmi ilyesmit mondott, meg nekem is ugyanezt a hibát adta, az ebadta.

@Choki, akkor az is már 468*60 legyen vagy mennyi.
 
most nézem a "hell at lake bodom" site-ot. Nagyon ott van! Van 1 számláló, ami visszamlál és lesújt a kaszás! Azt várom, most 24 mp van hátra! Nem történt semmi, csak a jobb oldalon való beírkálások tüntek el, áhh most visszajött. This page sux, hű ez choki írta.

A mienk jobb lesz, igaz?

Naná!

Ti tesók vagytok? Áh dehogy!, naná!
 
ehhh.... Zsuzsa.. szerintem örülnél, ha a tesóm lehetnél:lol:

Na itt a kép:
introvege.jpg
ezt rakd be az intro végére, tcod!

 
_Zsuzsa_ said:
Tesók? kik? Choki + én? áááááá, dehogy :p

Najó, majd szóljatok ha eldöntöttétek hová lehet tölteni...

Nem, ez a diszkópatkányokból volt. Csak eszembe jutott, mikor mondtam, hogy naná! Gondoltam láttátok! Jó film. nézzétek meg.

JA, nemtom mi lesz, mer tegnap megnéztem a fear.dot comot ott azt mondták 48 óra múlva meghalok a körbe meg 7 napom van hátra. A kettő nem üti egymást?

@Choki: Az intóba elég nehéz lesz berakni, mer' nem 468*60-as a ép.