Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
A Dead heart in a dead world-öt. Jó az? :)

Nagyon rulz! Feldolgozták rajta a Simon and Garfunkel Sounds of Silence c. dalát, amire nem nagyon lehet ráismerni. VAn rajta 2 videó a korábbi albumokról. Van extra változata is, ahol kiadatlan dalokat, pl.: Judas Love Bites c. dalát nyomják el, hogy utánna nagyon mást nem lehet hallgatni. Az új album miatt elkezdtek megint koncertezni, de ahogy hallom CD minőségben szólal meg acájg, úgyhogy nem lesz másként itt sem szerintem... Kicsit ilyen elgondolkodtatóak a szövegek, de pl. minden idők egyik legkirályabb számaival tele az album, amit csak kopp hangerőn lehet hallgatni. Kicsit olyan ez miatt akár az Opeth, ha kell akkor igazán kemény, ha kell, akkor meg elringat. Az album mondjuk végig lendületes, de berakhatod mondjuk kedvcsinálónak kopp hangerően a The River Dragon has Come-ot, garantáltan hat..
 
ez tényleg fura, hisz nem teljes marhaságokat írkál be...de lehet, hogy csak szótárból copy-paste eli :D bár ahhoz meg túl rossz nyelvtanilag :p

nekem a következőké kéne:
Samuli Ponsimaa
Leffe Jensen
Hansi Kürsch
Kai Hansen
Henri Sorvali
 
_Zsuzsa_ said:
ez tényleg fura, hisz nem teljes marhaságokat írkál be...de lehet, hogy csak szótárból copy-paste eli :D bár ahhoz meg túl rossz nyelvtanilag :p

nekem a következőké kéne:
Samuli Ponsimaa
Leffe Jensen
Hansi Kürsch
Kai Hansen
Henri Sorvali

nekem is megfordult a fejembe, de nem ír hülyeségeket, ha én magyar kamut akarnék levágni, akkor ez így tök jó lenne. Szerintem tud vmit, nemcsak szótárból szedi ki. Nem amcsi igaz?
 
_Zsuzsa_ said:
De amcsi :) Sztem egyszerűen ismer pár szót és a jelentését, és ennyit tud összerakni belőle :)

Annyira nem jellmező, hogy amerikaiak magyar szókinccsel rohangásszanak az utcán főleg úgy, hogy felmérések szerint átlagban azt sem tudják, hogy hol van térképen Irak, pedig velük háborúznak. Talán vmilyen őse lehet magyar. A szavakat vagy kimásolja, de ez majdnem lehetetlen a téma miatt, vagy magyar billentyűzete van, de ez is lehetetlen. Szerintem Ő nem is létezik, de is írt ide semmit, szerintem én én sem létezek, Te sem, vagy már megint ittam, vagy alszom, álmodom, vagy talán ez a Mátrix?

Kövesd a fehér nyúlat...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
 
:D hát nemtom, lehet, hogy ez már rejtély marad örökre :cry:

amúgy az amerikaiakra tényleg jellemző ez a végtelen ostobaság...már azon is csodálkoznék ha megmondanák, hogy Mo. Európában van (és hogy Európa nem egy ország :rolleyes: )
 
_Zsuzsa_ said:
:D hát nemtom, lehet, hogy ez már rejtély marad örökre !:cry:

amúgy az amerikaiakra tényleg jellemző ez a végtelen ostobaság...már azon is csodálkoznék ha megmondanák, hogy Mo. Európában van (és hogy Európa nem egy ország :rolleyes: )

Tök igazad van. De nem szabad és nem is lehet általánosítani. De igen előfordulnak ilyen dolgok. Remélem nem marad rejtély örökre, majd kitalálok vmit.