Hungarian thread

Zsuzsa: amit ígértem:
8.jpg
 
@Choki: jó kép ez, muris a kis cicit láttató szerkója.

Amúgy itt folytatom amit a másik topicban elkezdtél: nem, smiley-ra nem lehet csak egy másik barom smiley-val válaszolni, ami biztos remek szórakozás, meg gyűlik tőle a beírásaid száma, de eléggé idegesítő azok számára, akik néha tényleg információ cserére használják a fórumot. (vagy legalább mérsékelten értelmes kommunikációra)
És amúgy azért mert bodomite ezt csinálja, az ne tűnjön számodra felhatalmazásnak, Ő azért tud komolyan is beszélni. Jólvan, tudjuk be a korodnak a dolgot, de Welly is 14 és néha megdöbbentően intelligens dolgokat ír. (szubjektív & kicsit belefáradt vélemény ende)


@TCOD: október 17. Dimmu Borgir a PeCsában. Gondoltam megosztom veletek, ha még nem tudnátok.
 
1. najó, tudod mit? leállok a :)-al! ok?
2. Welly angol, és ezért tud normális dolgokat irni angolul... én nemtok olyan kifejezéseket, mint ő... nemtok filozofálni angolul...
3. ende
 
1. Nem kötelező, végülis ki vagyok én Neked? csak tanács, vagy mittomén.
2. Ebben lehet igazság, de filozofálgatáshoz nem csak angol tudás kell...
3. fin
 
1.jó
2.ja
3.ok

:D
De felkaptad rá a vizet, pedig nem azért mondtam.

Pl azis idegesít, hogy ez a szlovén enba itt nyomja a baromságait. Szal nem a személyed ellen irányult, ok? Písz.
 
_Zsuzsa_ said:
@Choki: jó kép ez, muris a kis cicit láttató szerkója.

Amúgy itt folytatom amit a másik topicban elkezdtél: nem, smiley-ra nem lehet csak egy másik barom smiley-val válaszolni, ami biztos remek szórakozás, meg gyűlik tőle a beírásaid száma, de eléggé idegesítő azok számára, akik néha tényleg információ cserére használják a fórumot. (vagy legalább mérsékelten értelmes kommunikációra)
És amúgy azért mert bodomite ezt csinálja, az ne tűnjön számodra felhatalmazásnak, Ő azért tud komolyan is beszélni. Jólvan, tudjuk be a korodnak a dolgot, de Welly is 14 és néha megdöbbentően intelligens dolgokat ír. (szubjektív & kicsit belefáradt vélemény ende)


@TCOD: október 17. Dimmu Borgir a PeCsában. Gondoltam megosztom veletek, ha még nem tudnátok.

@Choxli: Lelikileg veled vagyok...

@Zsuzsa: Ngayon helyesen tetted, hogy megosztottad, s a jövőben is megosztod információidat a jövőbeli koncertekkel kapcsolatban és biztosíthatlak, hogy szétszedjük azt a sz*r Pecsát a Dimmun. Aaaargh!!

NP.: Dream Theater - Overture 1928