Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
Én tuti nem fogok filmezgetni, esetleg fénykép, de az sem biztos.

Tcod, egyedül nem tudsz eljönni vagy mizu? Bár tudom, hogy úgy nem annyira mókás...

Choki, hát Dimmun több esélyed lenne, hogy feláldoznak egy dildóval a seggedben, mint Sumérokon :D

Nemtom, lehet e egyáltalán jegyet kapni...

@Zsuzsa: Ne nyírd már szerencsétlent, annyit kapott mostanában, de mindenkitől... Nemtom, hogy bírja....
 
@TCOD: azt a mondatot speciel én mondtam el neki, de úgy látom nem kellett volna :rolleyes:

Choki a baszogatást meg csakis azzal érdemelte ki, hogy okott adott rá. De mostmár békén hagyom, ha ebből nem értette meg, akkor úgyis feleslegesen koptatom a billentyűzetet.

@bodomite: They were irritating me.

@To the others: okay, it was fun for the first time, but now this whole bullshit gets boring. Go to one of your crap talkin' thread and spread stupidness there, thank ya.
 
_Zsuzsa_ said:
@TCOD: azt a mondatot speciel én mondtam el neki, de úgy látom nem kellett volna :rolleyes:

Choki a baszogatást meg csakis azzal érdemelte ki, hogy okott adott rá. De mostmár békén hagyom, ha ebből nem értette meg, akkor úgyis feleslegesen koptatom a billentyűzetet.

@bodomite: They were irritating me.

@To the others: okay, it was fun for the first time, but now this whole bullshit gets boring. Go to one of your crap talkin' thread and spread stupidness there, thank ya.

JAh, igen, tudom. A fórum végigböngészese közben utánna rájöttem.

Engem nem zavar v. ilyesmi, csak kicsit agyamra ment, hogy lassan már mindenki tök profin tud magyarul, akinek nem kéne tudnia, szerintem...

Hát szegény csoxli sajnos nem tökéletes, mint ahogyan mi sem. Ez van.
Ne próbáljunk senkit a magunk képére formálni, vagyis én ezt teszem...
 
The_Children_of_Decadence said:
JAh, igen, tudom. A fórum végigböngészese közben utánna rájöttem.

Engem nem zavar v. ilyesmi, csak kicsit agyamra ment, hogy lassan már mindenki tök profin tud magyarul, akinek nem kéne tudnia, szerintem...

Hát szegény csoxli sajnos nem tökéletes, mint ahogyan mi sem. Ez van.
Ne próbáljunk senkit a magunk képére formálni, vagyis én ezt teszem...

Eszem ágában sincs a magam képére formálni, egész egyszerűen megmondtam neki, hogy ez zavar és kész. Nem kötelező megfogadnia, mint ahogy az ábra is mutatja.

Ez a már-mindenki-beszél-magyarul cucc szintén picit irritáló, mert sztem igazából nem tudják mit írogatnak. Vagy most ez a fasz is aki megkérdezte, hogy miért érdemelte ki, ha most visszaválaszolnék neki magyarul köpni nyelni nem tudna. No mind1.

Amúgy nem vetted észre, hogy utóbbi időben kicsit elfajultak már a fiatal kiscsávók baromkodásai? Nekem legalábbis kezdenek az agyamra menni...
 
_Zsuzsa_ said:
Eszem ágában sincs a magam képére formálni, egész egyszerűen megmondtam neki, hogy ez zavar és kész. Nem kötelező megfogadnia, mint ahogy az ábra is mutatja.

Ez a már-mindenki-beszél-magyarul cucc szintén picit irritáló, mert sztem igazából nem tudják mit írogatnak. Vagy most ez a fasz is aki megkérdezte, hogy miért érdemelte ki, ha most visszaválaszolnék neki magyarul köpni nyelni nem tudna. No mind1.

Amúgy nem vetted észre, hogy utóbbi időben kicsit elfajultak már a fiatal kiscsávók baromkodásai? Nekem legalábbis kezdenek az agyamra menni...

Már majdnem kezdtem rájönni, hogy honnan van ez a sok magyar sallang, de most elbizonytalanítottál. Persze köpmi nyelni nem tudna, de honnan vágta be ezt a mondatot? Ha nekem kéne 1 finn szöveget összeszótárazni, hát bajban lennék...

Amúgy tök igazad van, hogy elmondod a véleményed és igazából nem tudom azt elmondani neked, amit érzek, ill, gondolok ezzel kapcs., hogy teljesen átérezd, de ha több oldalról kap az ember megjegyzéseket, leszúrásokat, akkor valamilyen szinten hatást gyakorolnak rá, melyek során a jellem fejlődik. És minnél több ilyet mond az ember, akkor annak hatására ,hogy mennyire fogadja ezeket be, úgy változik a személyisége. Nah mindegy, az a lényeg, hogy mindenki azt csinál, amit akar... :)
 
Chokehold said:
hmmm...! TCOD: http://www.tranexp.com:2000/InterTran?
én innen szedtem finn meg szlovén mondatokat;)

Amugy nekem fogalmam sincs, hogy miről beszéltek...?!?!

Lehet, h ez az én hibám, na mindegy...:confused:

rólad :(

wtf? Mi ez az Opethes cucc? Mikor pont én is...?

Nah, mindegy, még szerencse, hogy az Opethes időszakomnak vége, már DT-s van, de szerintem annak is vége, lévén egész nap azt hallgattam, mintogy tegnap Opethet, de úgy, hogy tudtam, hogy ma DT-s napom lesz, de most fingom nincs, hogy holnap milyen napom lesz.
 
@Choki: Ha Te nem érted, akkor legalább hagy beszélgessek olyasvalakivel, aki igen.

@TCOD: Azzal a résszel egyetértek, hogy mindenki azt csinál amit akar, de bizonyos határokon belül. Persze, amire én beszóltam neki, az nem tömeggyilkosság vagy cián keverése az ásványvízbe, csak valami olyasmi ami személy szerint nekem nem tetszett. A tanács, ha építő kritika még akár hasznos is lehet. Az persze már mindenkinek szuverén joga, hogy elfogadja e az útjába kerülő emberek javaslatait; de lehet hogy nagyban megkönnyítené az egymással való együttélésünket, ha igenis elfogadnánk... Nah, asszem elég a filozófia mára ;) Most megyek megváltani a világot, ha Schwarczi még nem tette volna meg :lol: