Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
@TCOD: akkor ott találkozunk ;) Amúgy meglepve tapasztaltam, hogy a Finntroll-ra már lehet jegyet rendelni! (meg is tettem rögtön ;) )

sztem hamarabb is találkozunk... :)

mi a franc? hogyhogy nincs jegy? eladták mindet vagy mi van? Én csak tőled tudom, hogy lesz konci...

@Choxli: mit nem értsez lelkem? Nekem teccett a 6.napon.

Tegnap megnéztem a mátrix2-t. szarrá röhögtem rajta magam. Keanu Reeves-re ráugrik vagy 100 ember. Tudják, mint kicsi a rakás, és onnan kiverekszi magát, meg superman-t jáccik, meg ilyenek. Haláli. De jók a verekedős részek. Csak az értékelhető benne.
 
@TCOD: hehe, végre valaki aki szintén ezen a véleményen van...sztem is elég viseltes lett ez a Mátrix2 :rolleyes: az a 100 ember ráugrik Nelyóra tényleg csak hab volt a röhögéstortán :p

Mire nincs jegy? Sumérokra? (csak az elővétel zárult le, remélem helyszíni vétel még lesz)
 
_Zsuzsa_ said:
@TCOD: hehe, végre valaki aki szintén ezen a véleményen van...sztem is elég viseltes lett ez a Mátrix2 :rolleyes: az a 100 ember ráugrik Nelyóra tényleg csak hab volt a röhögéstortán :p

Mire nincs jegy? Sumérokra? (csak az elővétel zárult le, remélem helyszíni vétel még lesz)

jah, de gondolom, a Shark-ba, meg MCD-be, meg ilyeneken csak lehett még venni?!!

Iagzából én a T3-mat várom. Bizti jó lesz, amit eddig láttam belőle. Mondjuk ez 1 is furcsa, hogy összeszednek 1 csajt az uccáról, s tök jól verekszik (a filmben). Meghogy nem is olyan csúnyácska és majd leüt mindenkit. Remélem a gonosz nyer a végém :) Meghogy svájcenegger már van vagy 101 éves, s ott bohóckodik.
 
Chokehold said:
amugy remélem szigeten találkozunk!!! zsuzsa: mondjam anyámnak azt, h ha nem mehetek cobra, akkor megyek dimmura? (akkor jobban féltene:lol:)

nem megyek, mer' 2 külön gruop lett volna, akikkel mentem volna, de utánna mindenki jött a kamu kifogásokkal, jajj, hogy most vizsgáim lesznek, jajj hogy most szenet kell lapátolnom, jajj hogy most répát kell ültetnem meg minden...

Huh, de a szigeten, huh... Olyan felfordulást csinálok, hogy huuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhh.
 
Én tuti nem fogok filmezgetni, esetleg fénykép, de az sem biztos.

Tcod, egyedül nem tudsz eljönni vagy mizu? Bár tudom, hogy úgy nem annyira mókás...

Choki, hát Dimmun több esélyed lenne, hogy feláldoznak egy dildóval a seggedben, mint Sumérokon :D
 
Ezt látod nem lehet tudni. Lehet, hgy 2 év múlva, lehet hogy csak 10. Sztem ezzel is meg tudnád győzni a szüleidet...meg, hogy tesód vigyázna rád. (nem emléxem mit mondtál, hogy megy e vagy sem)