Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
@Choki: Ha Te nem érted, akkor legalább hagy beszélgessek olyasvalakivel, aki igen.

@TCOD: Azzal a résszel egyetértek, hogy mindenki azt csinál amit akar, de bizonyos határokon belül. Persze, amire én beszóltam neki, az nem tömeggyilkosság vagy cián keverése az ásványvízbe, csak valami olyasmi ami személy szerint nekem nem tetszett. A tanács, ha építő kritika még akár hasznos is lehet. Az persze már mindenkinek szuverén joga, hogy elfogadja e az útjába kerülő emberek javaslatait; de lehet hogy nagyban megkönnyítené az egymással való együttélésünket, ha igenis elfogadnánk... Nah, asszem elég a filozófia mára ;) Most megyek megváltani a világot, ha Schwarczi még nem tette volna meg :lol:

@Zsuzsa: Van igazság abban, amit mondasz, de én is lapokat tudnék megtölteni olyanokkal, ami nem tetszik. Végül én is magam ellen beszélek, hisz' én is ezzel hatok rád, ill. befolyásolom akár a jellemed. Nah mindegy... Inkább lecseszem Choki, az Opeth miatt.

@Choki: Én is most vettem Opethet. Még elég olcsón... Te melyiket?
Én a Black Water Parkot, de majdnem meg öngyilkoltam magam a Harvesten, meg a Patterns-en. NE hallgassatok ilyen zenét. Veszélyes.
Az újak qrva drágák.
 
The_Children_of_Decadence said:
@Zsuzsa: Van igazság abban, amit mondasz, de én is lapokat tudnék megtölteni olyanokkal, ami nem tetszik. Végül én is magam ellen beszélek, hisz' én is ezzel hatok rád, ill. befolyásolom akár a jellemed. Nah mindegy... Inkább lecseszem Choki, az Opeth miatt.

Persze, ez az egyetlen baj ezzel a fenenagy szólásszabadsággal; mások szabadsága valahogy mindig beleütközik a sajátunkba ;)

The_Children_of_Decadence said:
Az újak qrva drágák.

Ezért töltöttem le :D
 
"ennák ám döglött sültkruplit. pont így. csúsznák ám le a csúszdán ahelyett, hogy itt ülnák, és zabálnák"

:lol:jajj, mekkora egy 8===D volt az az ember:lol:
 
Chokehold said:
Zsuzsa: te voltál sumérockson?
Nem találkoztam veled:(

Finntrollos polo volt rajtad?

Voltam és ja, Finntroll pólóban voltam. Mégis láttál? :D Rajtam kívül csak egyetlen gyereken láttam Finntroll-os pólót az összes közül :)