Hungarian thread

MagSec4 said:
Baszni
Picsába

(I've been taught some lovely things in Hungarian : D )

eahuehuhauheuhauha, that was not me! I am innoscent! :D Who taught you these? :D


@Choki: nem vágtam, hogy wigwamgirl a tesód.

@Waempyre: Üdvözlet káinita testvér ebben a bűzhödt, malkávokkal fertőzött helyen. Végre valaki, aki gondolkozik, mielőtt ír. Szval ne érdekeljen, ha kevés post-od van, ha azok legalább valamilyen szinten értékelhetőek. :)

Amúgy ja, TCOD avatarja Jani a SA-ból.
 
@wigwamgirl: bocsásd meg nekem, ha nem emléxem mindenkire akivel életemben 1x chateltem :p

@Waempyre: jól látod vértestvérem, az én ereimben is Káin bűnös vére folyik. De ne beszéljünk itt erről, veszélyeztetjük a maszkabált, ha a halandók túl sokat megtudnak :D
 
@Waempyre: nem vagyok leszbi köszi :D

Amúgy lehet, hogy rosszul sejtem, de ismered a Vampire the Masquerade nevű szerepjátékot? Csak mert én azzal kapcsolatban szerettem meg a vámpírok világát, és nem vagyok oda az egyéb mitológiákból származtatott vérszókért. Nameg pl Dani Filth-ért sem ;)
 
Egyáltalán nem gondoltam semmi leszbiségre, csak vámpírképre, mint olyanra, hogy az tetszik...De nembaj. A szerepjátékokat valahogy nem sikerült megszeretnem, inkább zenealkotás, hallgatás történik. Nekem az egész a Cradle of Filth-tel jött. Még '96-ban, amikor pedig még alig láttam ki a földből.
 
Ah értem. Akkor mind2-en más perspektívából látjuk a dolgokat. Nekem csak szórakozás, szeretem a szerepjáték rendszerét meg az egész légkört. Dani vámpírkodásai nem jönnek be, de persze ízlések és pofonok. Nem leszólom, csak nekem nem a szívem csücske, ennyi.
Őszintén szólva a kép meg semmi különös :D
Hány éves voltál 96'-ban? (lusta vagyok megnézni az adatlapod :p )
 
96-ban asszem 15 felé jártam. Ahhoz képest szerintem korai. De most legalább van egy örök élet lehetőségem lassan öregedni és szinte immortal életet élni,
wink.gif
!vagymiazisten...