Hungarian thread

HEHE! Nagy a móka, mi? Persze, hogy lesz cuccos rajtam is, csak gondoltam, ha már véletlenül össze szeretnénk futni, vagymiazisten... meg wigwamgirl is ott lesz. Mondjuk ezt nemtudom, honnan veszem, de tuti, ha már hagyta magát lefényképeztetni Janival! Ha erről volt szó pár oldallal visszább!
Nagy vizsgára tanulás van, de egy kicsit, így 3 előtt 10 perccel leültem gépezni. Aztán pirospaprika.
 
@Zsuzsa: hehe na ezért nincs ennek a pontozásnak semmi értelme :p
@Vámpi: ahh..pedig nekem hiányzik aza csajci..úgy megszoktam..rakd vissza kicsibe :D
ja aha ottleszek a Szigeten,bár nem tom mi köze ehhez Jannenak.... :rolleyes: ...csak azért megyek ki mert közel van,kb 15 perc gyalog...kaccc najó nem csak ezért :headbang:
 
@TCOD: :p minden lehetséges :lol:

@Waempyre: :guh: ez most egy picit zavaros volt, de biztos csak én nem látom az IGAZSÁGOT a szavaid mögött :p

@wwgirl: nincs hát, így tényleg nincs. én mondjuk szoktam adogatni, de mindig indokkal.
 
Most komlian rakjam vissza? Vagy csak kicsiben!

nbcdtmb.jpg


Ez jó? Vagy már tényleg kicsi!
 
Zsuzsa: benne vagy még abba, h képeket, meg videókat töltesz fel? mert akkor kéne egy tárhely, és akkor a Summerrocksos képeket oda kéne felrakni, nekem van kb 20-30kép, és a kicsi változata... a tiédet előhivattad?
 
Úgy volt, hogy azt majd TCOD keres, én már lasan kész leszek a designnal, és akkor lehet töltögetni... ha tárhely van, akkor feltöltöm az én képeimet, és te átküldöd, és akkor azt is...