Hungarian thread

Te nő, te provokálsz!
biggrin.gif
Sok sál? Asszed máshol nem tudlak tönkre harapni?
firedevil.gif
Meg mi ez a indián sátor eredet?
jump3.gif
 
Az a baj, hogy egyáltalán nem megy! Már mindenféle TCOD által leírt módon megpróbáltam, nekem nem az az ablak jön ki, amit az előző oldalon mutatott, így aztán nem is tudok tovább haladni. Emilben csak egy megát lehet elküldeni max, asszem az lesz a legjobb, ha sikerül nektek is letölteni a kazaaról. Vagy nemtom. Mindent megtettem!"Egyebet nem tudok, kérem kapcsolja ki!"
 
Waempyre said:
Te nő, te provokálsz!
biggrin.gif
Sok sál? Asszed máshol nem tudlak tönkre harapni?
firedevil.gif
Meg mi ez a indián sátor eredet?
jump3.gif
mwahahaa nos a kicsiny kis fogacskáid úgy porladnak szét az erényövemen hogy csak na.... :devil:
az indián eredet?szerinted a wigwam mit jelent?????????? :yell:
 
Waempyre said:
Az a baj, hogy egyáltalán nem megy! Már mindenféle TCOD által leírt módon megpróbáltam, nekem nem az az ablak jön ki, amit az előző oldalon mutatott, így aztán nem is tudok tovább haladni. Emilben csak egy megát lehet elküldeni max, asszem az lesz a legjobb, ha sikerül nektek is letölteni a kazaaról. Vagy nemtom. Mindent megtettem!"Egyebet nem tudok, kérem kapcsolja ki!"

a freemailes címre (kakkantas@freemail.hu) 5 megát simán el lehet küldemi, úgyhogy lehet próbálkozni, ftp-re meg nem hiszem, hogy ne lehetne feltölteni. Ne idegesítsetek fel!