Hungarian thread

Waempyre said:
ez mintha Dimmu Borgir The mourning palace számból való volna! hehej, tudom ám, képben vagyok.:hotjump:, na és szerinted ez honnan van: "No return, I will go, follow the call of my spirit!". a lecke fel van adva.

AVANTASIA - The Metal Opera Pt. 2 (2002)


A lecke fel van adva? haha

NA most akko' megin én!

While he walks home
his head's up in a cloud
he feels his pores fill up with fresh air
and there is no doubt
that one day he will be
where the eye of his telescope has already been
 
Waempyre said:
Kevin teleszkópja A Gyülekezet nevű holland formációtól, Anneke énekesnő tolmácsolásában.
Ez: "Like a thunder, my rage,
could explode in your face,
like a thunder, my rage,
like a thunder..."
Hmmm.

Labyrinth olasz pizzazabálók.

Return To Heaven Denied (1998)



Thunder c. szám

és ez?

She lays her head on
her pillow
says her prayers
with no sound
there's a shadow
by her window
telling her
there'll be no one else
to know
Silent crying
for a childhood
gone by
she's slowly dying
with the secret
she hides
close to her heart
 
Waempyre said:
Akkor ez:
"Never inveighed thee for leaving
Though the wrath parried me to a path embossed by me alone.
Filthy from pain, so am from disdain,
Despite this love once bloomed the dreams!"
sajnos ezt már nem fogod kitalálni...

igen, ez vmi saját lesz.... vagy a 2015-ös COF album. Mp3-ba van meg? Mer' a haverom nagy COF rajongó, bizti érdekelné, csak kár, hogy szobarokker...
 
Ez bizony saját, úgyhogy bassza meg, ezt is kitaláltad, fasz ki van veled! Szerintem cheatelsz!De mindegy. Saját zeném amúgy atmoszférikus, brutálisan dallamos death metal, speed metalos refrénnel, sok szintivel. Amolyan Soilwork/(nem R2R-os)In Flames/Sonata Arctica/Dimmu Borgir keverék csipetnyi Cradle-s hatással. A szám, amiből a refrént merítettem a Resolve Lifeshader Misanthropy a kettes albumomról. Nevünk: Chymaera, jelezve a sok stílusból érkezett hatást.
 
Waempyre said:
Ez bizony saját, úgyhogy bassza meg, ezt is kitaláltad, fasz ki van veled! Szerintem cheatelsz!De mindegy. Saját zeném amúgy atmoszférikus, brutálisan dallamos death metal, speed metalos refrénnel, sok szintivel. Amolyan Soilwork/(nem R2R-os)In Flames/Sonata Arctica/Dimmu Borgir keverék csipetnyi Cradle-s hatással. A szám, amiből a refrént merítettem a Resolve Lifeshader Misanthropy a kettes albumomról. Nevünk: Chymaera, jelezve a sok stílusból érkezett hatást.

nem csetelek. Inkább csecselnék.

De ott amúgy mindenki passzív ilyen hamar nem lehetett volna a szövegeket előkeríteni.

Érdekes lehet a zenétek qrvára kívácsi vagyok/lennék rá.

Mondjuk érdekes a Sonata meg Dimmu együtt meg a Cradle, meg a In flájmsz.

Amúgy jössz/mész a Dimmura?

Ja, meg milyen cumótok van? (gitár, ercsi, stb.) nem tucc vmi jó eladó Boss multieffektet?
 
Nem chatelsz, hanem csítelsz (csalol,hehe). Nem, nem tok semmilyen eladó cuccost, örülök, hogy saját van. Két gitár, basszus, dob, szinti, ének, esetleg női ének egy zongorás számban, ez van. Vagyis ez lenne, csak sajna hárman vagyunk (gitárok). Én elénekelek mindent, csak közben gitározni, az eléggé móka.
Dallamok, az a lényeg, azok nagymértékben vannak. A gitárostársam zenekarának most (júniusiban) jelent meg kritikája a hammerben (Salvus a nevük). Ott dobol. de ha rögzítek valamit, valami minőségi-értékelhetőt, akkor tudatom, meg valahogy eljuttatom. Amúgy csak a Sonata-ra megyek a szigetre, más koncit nem terveztem be. A wacken kurva jó lenne...
 
Waempyre said:
Nem chatelsz, hanem csítelsz (csalol,hehe). Nem, nem tok semmilyen eladó cuccost, örülök, hogy saját van. Két gitár, basszus, dob, szinti, ének, esetleg női ének egy zongorás számban, ez van. Vagyis ez lenne, csak sajna hárman vagyunk (gitárok). Én elénekelek mindent, csak közben gitározni, az eléggé móka.
Dallamok, az a lényeg, azok nagymértékben vannak. A gitárostársam zenekarának most (júniusiban) jelent meg kritikája a hammerben (Salvus a nevük). Ott dobol. de ha rögzítek valamit, valami minőségi-értékelhetőt, akkor tudatom, meg valahogy eljuttatom. Amúgy csak a Sonata-ra megyek a szigetre, más koncit nem terveztem be. A wacken kurva jó lenne...

persze, nehogy elismerjük a tudását vkinek, inkább mongyuk az, hogy csítel, hát tudmit ? csitt!

az tök jó. a gitározás meg az ének együtt elég nehéz, de miket jáccik Alexi, én meg még a megadethet sem tom eljátszani, meg énekelni, pedig tök egyszerű.

Igen a Sonatara én is megyek, csak én a színpadról figyelek.

a wacken jó lenne, de egy időpontyban van.

De tudod mit? Zenélhetnénk együtt. Mint a Stratoban, hogy postázzuk, a felvételeket, s úgy lesz kész az anyag a stúdióban. Én elköltözök a Marsra, hogy nagyoobb legyen a távolság, mint a Stratóban, s azt mondjuk majd, hogy sose láttalak, s közben akkora zenéket írunk. Meg lelessük a mozgásokat a Iron Maiden DVD-ről. Tudok pár ilyen Warrel Danes híres mozgást, meg tudok izéset is Malmsteenosat is. Mindent.

ÉS sztárok leszünk...

na bye...