Hungarian thread

@wigwamnő:tehát ha tóbiás nem jó pasi, majd ott leszek én...vagymi...sonatán meg fényképezünk eleget. kurva sok ismerősöm lesz ott.
@children: és akkor mi van, ha beteg vagy?attól még tucc játszani!!összehozhatnánk az én fasza ötleteimből gyilok zenét.....milyen város?ezt nem hánytad kifelé!o_O:hotjump::headbang::Smokin::Shedevil::err::puke::puke:
 
Waempyre said:
@wigwamnő:tehát ha tóbiás nem jó pasi, majd ott leszek én...vagymi...sonatán meg fényképezünk eleget. kurva sok ismerősöm lesz ott.
@children: és akkor mi van, ha beteg vagy?attól még tucc játszani!!összehozhatnánk az én fasza ötleteimből gyilok zenét.....milyen város?ezt nem hánytad kifelé!o_O:hotjump:!:headbang::Smokin::Shedevil::err::puke::puke:

Mo. 2. legnagyobb városa, ami a sivatag közepén fexik, mint Las Vegas, csak nem a Nevadain és itt nincs itt semmi, csak én.
 
Children, kérdésemre meg szarol rá válaszolni!A második legnagyobb város Miskolc, tudtommal. A debreceniek csak azt hiszik, hogy övék a 2. legnagyobb, ezt egy igazán bennfentestől hallottam. Úgyhogy én azt mondom, Miskolci vagy!hejjlylyjjj, játszanál ötletes zenét játszó zenekaromban?
@wigwam-sátor: mert én nem lenni ember?vagy mi a ziskola!
 
Waempyre said:
Children, kérdésemre meg szarol rá válaszolni!A második legnagyobb város Miskolc, tudtommal. A debreceniek csak azt hiszik, hogy övék a 2. legnagyobb, ezt egy igazán bennfentestől hallottam. Úgyhogy én azt mondom, Miskolci vagy!hejjlylyjjj, játszanál ötletes zenét játszó zenekaromban?
@wigwam-sátor: mert én nem lenni ember?vagy mi a ziskola!

ennek utánna kell néznem.

naná, hogy jáccok

naná, hogy szarok, hisz' beteg vok és hasmenésem is van

keresd meg van vmi Guitarist Thread v vmi ilyesmi, ott vagyok rajta miko' jáccom a Tomorrow turned into yesterdayt, meg az I, Voyagert, meg a Soldier of Fortune 2-t.

A Wigwam-szatyor jobban hangzik