Hungarian thread

Fasz ki van az állandó kötözködéssel!Bazmeg Decadence, kezdetben még bírtalak, mi a faszt kell szüntelenül mindenben a hibát keresni? Amúgyis itt tudtommal haverok között vagyunk, vagy mi a szösz, nem magyartanárok számára készült a thread! Az egészséges baromkodás vidáman jöhet; de ez már kezd mocskos basztatásba áthajlani, szóval...
 
Waempyre said:
Fasz ki van az állandó kötözködéssel!Bazmeg Decadence, kezdetben még bírtalak, mi a faszt kell szüntelenül mindenben a hibát keresni? Amúgyis itt tudtommal haverok között vagyunk, vagy mi a szösz, nem magyartanárok számára készült a thread! Az egészséges baromkodás vidáman jöhet; de ez már kezd mocskos basztatásba áthajlani, szóval...

A fentiekben elhangzott igen "egyszerű" kérdés, igen súlyosan félreértelmezésének helyesbítése történt magyar nyelvi szabályok szemléltetésével, melyeknek értelmezési eltérései az adott személyre vonatkozóan igen komoly társadalmi "negatív" megítélésre adhattak volnak igen komoly támadási felületet, melynek elkerülése igen fontos.

Basztatatás, kötekedés? Minden relatív.

Terrorista vagy szabadságharcos?

forradalom vagy ellenforradalom?

felszabadítás vagy megszállás?

W H O D E C I D E S?
 
Fasz ki van az állandó kötözködéssel!Bazmeg Decadence, kezdetben még bírtalak, mi a faszt kell szüntelenül mindenben a hibát keresni? Amúgyis itt tudtommal haverok között vagyunk, vagy mi a szösz, nem magyartanárok számára készült a thread! Az egészséges baromkodás vidáman jöhet; de ez már kezd mocskos basztatásba áthajlani, szóval...
:worship:
 
Sonata tényleg jó volt, nem gondoltam volna, hogy ekkora zúzás lesz rájuk! :eek: Elég középen voltunk, úgyhogy minket is jól legyilkoltak, nyakláncom is leszakadt (koncert végén megtaláltam telhjesen épen!!!), heh. Utolsó számra nem emlékeztek, hogy mi volt? Haverommal nem tudunk rájönni...
 
_Zsuzsa_ said:
Sonata tényleg jó volt, nem gondoltam volna, hogy ekkora zúzás lesz rájuk! !:eek: Elég középen voltunk, úgyhogy minket is jól legyilkoltak, nyakláncom is leszakadt (koncert végén megtaláltam telhjesen épen!!!), heh. Utolsó számra nem emlékeztek, hogy mi volt? Haverommal nem tudunk rájönni...

A ketrec
 
Hétfőn? Vagy mikor? Na mind1, én csak hétfőn leszek...

köszi TCOD, de úgy rémlik h. azt vmikor középtájt játszották...vagy nem? :err: végülis annyira nem lényeges :p
 
_Zsuzsa_ said:
Hétfőn? Vagy mikor? Na mind1, én csak hétfőn leszek...

köszi TCOD, de úgy rémlik h. azt vmikor középtájt játszották...vagy nem? :err: végülis annyira nem lényeges :p

lehet, hogy nem pont az uccsó volt,de mindnképp a ráadás után...

Amúgy én az első sorban voltam, volt aki a keverő előőt volt, az azt mondta, hogy türhető volt a hangzás, kint állítólag nagyon szar volt, én az első sorban, hát majdnem cd minőség. Ha hazamegyek talán lesznek képek is, ha érdekel vkit...
 
:)
vasárnap sem jön senki?
:Smug:
na mindegy... hoztam cetlit a finntroll, dimmu-hypocrisy koncertekről:p és pont a finntrollnak a képe va ott...
 
@TCOD: ahonnan én álltam onnan nem volt ugyan tökéletes a hangzás, de rossznak sem mondható. Képek meg naná, h. érdekelnek! :)

@Choki: cetlit? mi van? plakátra gondolsz? :err: