Hungarian thread

Ez aztán a szervezés magasfoka ;)

Holnap énis kinn leszek, előreláthatólag ritkaságnak számító öltözékben; farmer + polo és a koncerten valószínűleg villázni fogok. Biztos megtaláltok :p
 
_Zsuzsa_ said:
Ez aztán a szervezés magasfoka ;)

Holnap énis kinn leszek, előreláthatólag ritkaságnak számító öltözékben; farmer + polo és a koncerten valószínűleg villázni fogok. Biztos megtaláltok :p

Nincs igazad, mer' télleg nincs más Destiny pólós, de már nem az fan rajtam.

Én szerintem láttalak Sonata előtt, de már nemtom milyen cuccban voltál, s csak hátulról láttalak, cleavlandből.

Én is itt leszek a szigeten, kifejezetten nem szoksákosos öltözékben és én burkolni és kanalazni is fogok, mer' kib. éhes vok.
 
höhöhhööh...
na most már mindegy... én bodomon láttam bébi trollt:D most meg közületek senkit:)
de találkoztam csomo ismerős alakkal...

circle jó volt... meg annihilator is...
 
hmmm... terep gatya, children of bodom polo.. (sima csak logo)

höhö... és pogoban benne vótá? engem egy nagy darab állat ugy arréb dobott:D
 
höhö lehet, h te voltál...

na szal
most mi lesz má a honlappal? én nemsoká kész vagyok, de felkéne rakni vhova a cuccokat, és kellenének a videok,stb, meg vmi intro....

na pá
 
Izé, visszatértem! Csősztök mindenkinek. Sokat kihagytam! De nembaj. Ja, az előző oldalak témájához egy ugrás, Zsuzsa, az utolsó szám a The Cage volt, Decadence srácnak igaza volt, csak a végét megmásították: a speedes tekerésről lelassultak a számvégi ó-ó-ózásnál, de így is ütött. Fasza megoldás volt a Sing in Silence-t összekötni a The end of this Chapterrel, mondjuk a zongorás kezdést viszont hiányoltam, ugyanígy a végéről is, amikor átmentek Metallica One-jának pedálozós részébe. Nem gondoltam volna viszont, hogy előveszik a Blank File-t, és tulajdonképpen eljátszották az első 6 számot az Eclipticáról. Nekem kellett volna egy Weballergy, meg csomó EP-és/Japánbónuszos dal, mint Peacemaker, Respect the Wilderness, vagy The rest of the sun belongs to me, ilyenek. Black sheepnek meg kurvára örültem. Amúgy én a második sorban álltam Henrik billentyűs előtt, de ez hamar megváltozott, mikor beindult a daráló mozgás az Abandoned, Pleased...-re az elején. Készítettem pár képet is. TCOD nemtom emlékszel-e, hogy találkoztunk az egyik jegypénztár előtt, meg a konci után is. Te mocskos, neked sikerült dedikáltatni. Én mire odaértem, eltávoztak az arcok, holott majdnem szarrá fagytam agyonizzadva az éjjeli hidegben 3/4 órát állva. Na de sebaj, majd legközelebb minden fasza lesz.
 
mocskos?

Egyik haver unta koncit, ezért kiment sorban állni nekem. Sőt még a lányok előttem is majdnem oda engedtek, s másodiknak sikerült odamennem a fiúkhoz. Azóta ott díszeleg mindenki az aláírása a winterheart's borítóban. Beszélgettem Janival, meg Tony megkérdezte mi újság? S mondta, hogy elég melegük volt szegényeknek. Mondjuk elég hamar elhúztak, gondolom fáradtak voltak, meg a Wackenes konci miatt is...

De tényleg bukta volt, hogy kevesen tudtak csak dedikáltani. Ja igen, és a képem Janival, tök jó. Már ilyen is van. Tök szerény volt Jani, meg aranyos is... Jó fejek mind...

Én direket a bal előre mentem, mert tudtam, hogy ott lesz Jani. Persze sosincs olyan, hogy mindenkinek minden kedvenc számát elnyomják. Persze a Tallulah-t meghallgattam volna én is még, meg a Power of One-t, False News Travel Fast, stb., de ne legyünk telhetetlenek, a az End of this Chapter fénypont volt, a Blank file is jó volt, meg a My Land, stb...

Naná, hogy emléxem, mikor találkoztunk. Csak a képeket nem találom, mikor próbáltak a sátorban és akkor fotóztam...

Az elmúlt pár hónapban merre jártál?
 
Nah re enbazok, feléledt a topic úgy látom.

Voltatok Finntroll-on? ejnye ejnye & dorga, dorga ha nem :p

AE-re meg Dimmu-ra ki megy? Én valszeg csak az utóbbira, pénzszűke miatt.