Hungarian thread

Chokehold said:
hmmm... terep gatya, children of bodom polo.. (sima csak logo)

höhö... és pogoban benne vótá? engem egy nagy darab állat ugy arréb dobott:D

eccccsém hol pogóztá te??? o_O

amúgy welcome back mindenki
Szigeten pont elöttünk zárták le a dedikálást Sonataéknál,de azt még sikerült elkapnom amikor Jani hátraesett a székével meg a sörrel :p
meg aztán besettenkedtünk backstagere :tickled:
 
hát,az az igazság,h azért mentek el olyan hamar mert siettek wckenra(asszem),szal épp a buszbaszállásban zavartuk meg öket :D
de még sikerült egy foto Thommyval(jajj a nevekkel eléggé hadilábon állok) :oops:
meg ahogy épp húznak el és integetnek hehe....
ja meg egy pár aláírás persze....de nem bírom a biztonságiakat... :Shedevil:
 
wigwamgirl said:
eccccsém hol pogóztá te??? o_O

amúgy welcome back mindenki
Szigeten pont elöttünk zárták le a dedikálást Sonataéknál,de azt még sikerült elkapnom amikor Jani hátraesett a székével meg a sörrel :p
meg aztán besettenkedtünk backstagere :tickled:
Girl of wigwam: ha ez így volt akkor ott voltál előttem úgy 5-10 emberrel. Ba', lehet, hogy a távozásuk hírére kialakult nagy zavarban rajtad tisztítottam meg atomcipőmet a sártól!:D:ill:, na sebaj. Most olvastam a Hammerben a koncileírást, aztán nemigen vitte túlzásba a K.A. iniciálékkal jelzett srác a mondandóját. Asszem ennek hatására írok is a fanzine részbe, hogy hogy láttam én a sót! cső
 
hey Marko :wave:
nos igen kedves vámpír úr,bennem aztán biztos nem.....há' nemtom én voltam az aki műszaki beállítottságú emberkéket kere4sett hogy afilmet beletegyék az új fotómasinájába...(valamiért nem sikerült hehe :dopey: :D
nos gyermek,nem halálom koncertje sem ez volt... :rolleyes: :loco:
 
Akkor miért a tesó pró filéjét használod társalgáshoz?fulladástartás. A Needled 24-7 a legnagyobb szám a lemezen. A twentyfour seven mia ziskola mindenségileg atomfarkát jelenti?Kedves csildrenoffdekád ensz erre lökjed a vakert, mert te biztos tudod...
 
Waempyre said:
Akkor miért a tesó pró filéjét használod társalgáshoz?fulladástartás. A Needled 24-7 a legnagyobb szám a lemezen. A twentyfour seven mia ziskola mindenségileg atomfarkát jelenti?Kedves csildrenoffdekád ensz erre lökjed a vakert, mert te biztos tudod...
ez azt jelenti, hogy 24/7, azaz 3,4285714285714285714285714285714 de ez nem teljesen fedi a valóságot, mer ha jobban megnézed és visszaszorzod 7-tel, akkor nem 24-et kapsz, hanem csak 23,999999999999999999999999999997 -et, ami nem igaz. Szal inkább törtként írták ki.