Hungarian thread

Waempyre said:
Decadence, új signatúrét raktál be? csak azért, hogy veled legyen tele eme teljes oldal? ba' én lojalitásból kivettem a puncipistit!fakk

Who Decides?

Rájöttem, hogy mindenki tök hülye itt a hungarian treden Zsuzsát kivéve.

Íme a sorrend. A leghülyébb felül.

1. Vempájer sztét bílding
2. TCOD, azaz míííííííííííííí
3. Marco Polo Rock Club és GArden Party meg Barbeceuceos hely Girl, vagy Wife vagy mi a csuda
4. Csokoládés palacsinta

Többen nem is vaygunk

Tomorrow turned into Yesterday
 
Waempyre said:
Most majdnem elküldtelek paprikát metszeni, puncipöcöktető! .......de nem ám.... ba'. Most azért mert jó baromkodni?he?és bántják a kissebbet, ba'!

mi van?

Most össze kell szedjem magam, hogy én legyek az első.

De betegen nem megy, de megpróbálni csak meglehet.

Voltál már úgy bebaszva, hogy közben beszartál?
 
Asziszem az első helyet kegyesen átnyújtom neked, Decadence, gigászi állat vagy! ...mondjuk én sem panaszkodom. ja, és csak úgy voltam bereccsentve idáig, hogy utána inkább elaludtam, esetleg elfutott pár róka koma, de beszarás, az már ba'!suuullllyyyyyoosssss, na-na-na-na-na-nattyyon sulllyyyooossss, ba'.
 
Waempyre said:
Asziszem az első helyet kegyesen átnyújtom neked, Decadence, gigászi állat vagy! ...mondjuk én sem panaszkodom. ja, és csak úgy voltam bereccsentve idáig, hogy utána inkább elaludtam, esetleg elfutott pár róka koma, de beszarás, az már ba'!suuullllyyyyyoosssss, na-na-na-na-na-nattyyon sulllyyyooossss, ba'.

Ki volt a magyar tanárod Tommy boy?

Nekem Dr. Kálnyási Árpádné. Tökre bírt.

Szal a "Voltál már úgy bebaszva, hogy közben beszartál?" c mondatban nem találtam E/1-es számra utaló jelet, s ezt csak azt jelenti, hogy következtéseid Poairiot vagy ki a fasz felügyelőt is megszégyenítené. Tudod Francia Suxofon.

Az első helyet nem lehet csak úgy átadni, azt ki kell érdemelni, esetleg te eszt, vagy legyen inkább esztet úgy érted, hogy sinen vagyok.

A francba, jön a vonat. Fuuuuuuuuuuuuttttttttttttttássssssssssss......