Hungarian thread

Wigwamlady: légy rest, mert fel sem eszmélsz, s a te nemigazzal borított (vagy nem borított) nemesbik testrésed lesz itt látható mindenki nagy örömére!
firedevil.gif
evilgrin.gif
sgrin.gif
hehe
 
Waempyre said:
Wigwamlady: légy rest, mert fel sem eszmélsz, s a te nemigazzal borított (vagy nem borított) nemesbik testrésed lesz itt látható mindenki nagy örömére!
firedevil.gif
evilgrin.gif
sgrin.gif
hehe

na azt szeretném én látni!!!!!!! :Smug:

(jajj..ez a válasz nem jó....túlzottan nagy felületet hagy a pikánsabbnál pikánsabb válaszokra...... ehh...)
 
Látni szeretnéd, mi?
firedevil.gif
Megoldható......Ő, talizzunk már a szigeten a Sonata koncert alkalmával...
firedevil.gif
, hehe. (de ezt komolyan is veheted!)Meg mindenki! Rázzuk a csillárt közösen!Amúgy most szereztem meg a "mocskos" japán bonuszos The rest of the sun belongs to me, és felbasz, miért nézik semmibe az európai rajongókat, már elnézést. Így van ez a francia Wolf & Raven videóval, Respect the wilderness szintén csak japán, Broken EP most csak finnben, Mary-lou japánban, eléggé kiábrándító. Az official hompage-en meg nagy gyilkos viták mennek, hogy letöltés vagy eredeti cédé. Mondjuk, lejött, hogy a moderator (aki elég sokat szólt bele a topicba) egy méretes farok!Szóval ez...
 
Waempyre said:
Látni szeretnéd, mi?
firedevil.gif
Megoldható......Ő, talizzunk már a szigeten a Sonata koncert alkalmával...
firedevil.gif
, hehe. (de ezt komolyan is veheted!)Meg mindenki! Rázzuk a csillárt közösen!Amúgy most szereztem meg a "mocskos" japán bonuszos The rest of the sun belongs to me, és felbasz, miért nézik semmibe az európai rajongókat, már elnézést. Így van ez a francia Wolf & Raven videóval, Respect the wilderness szintén csak japán, Broken EP most csak finnben, Mary-lou japánban, eléggé kiábrándító. Az official hompage-en meg nagy gyilkos viták mennek, hogy letöltés vagy eredeti cédé. Mondjuk, lejött, hogy a moderator (aki elég sokat szólt bele a topicba) egy méretes farok!Szóval ez...
tőőőőőőőőőőcs má fel azt a dalt vhová. De az új album elég gyenge...

Amúgy kihagytad az Orientationt
 
Waempyre said:
Feltöltöm én valahová, ha megmodod, hogy tudnék ilyet csinálni, azt is hogy hova. Amúgy szerintem pedig nagyon jó a lemez, hatalmas énekdallamok vannak rajta. Ez a The rest of the sun... is nagy jó, olyan vidám San Sebastianos, remek refrénnel.


először letöltöd ezt: http://files.letoltes.com/internet/cuteftpprob.exe

Aztán persze feltelepíted.

láác majd 1 ilyen ablakot:

cuteftpsiteman.gif


kiválasztod az add site gombot

akkor feljön ez:

addhost.gif


ezeket kell beírni:

Host Address:misi.50megs.com
[font=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]User misi.50megs.com[/font]
password: misike

majd ok és csatlakozást kell kiválasztani, majd ekkor kb. ezt látod:

cutemain.gif



a baloldalon kiválasztod a sonata számot és egyszerűen áthúzod a jobb oldalra. Ha nem engedi, akkor elkéne szeletelni winrarral 999,999 byte nagyságú fájlokra, vagyis 1 mega alá.

remélem menni fog. thx :)
 
Waempyre said:
Aztakúrva!!De megpróbálhatom, meglátjuk, mi sül ki!

legrosszabb esetben elküldöd e-mailre.

@Choki: Ez csak 50 mega és szerintem filekorlátozás van, csak nem értem, mer' angolul van és ilyen termeszek vannak ott vagy terms of service vagy ilyesmi....

Szal nem menne fel a 40 megás klipp, de te amúgy is kb. 5000 terrabytot akartál, ami a fél internet, egyébként meg cobhc5-ig le van reggelve, szal lehet töltögetni! De nem ám az időt!