Hungarian thread

És szted ezt honnan találja ki bodomite? A Dani-s avatar-odból tuti nem jön rá a Soilwork-re például...

Nah, deszar kedvem van ma is...le kellene vinni a kutyát...argh...
 
Igen, jó, de milyen hangvételt lehet sejteni szavai mögött...Mi, kínos Cradle-t hallgatni? Mondjuk, mint mondtam Daniékat 96-ban szerettem meg a "VEmpire" albummal, amikor még elég kevesen ismerték őket. Csakhogy szekerük rendesen megiramodott...Ennek ellenére maradtam mellettük. Ennyi. (Ezt talán bodomite-nak is le kéne írnom, világosodjon fel...)
 
Én nem láttam semmi bántót a szavai mögött. Talán iróniát igen, de enyhén. Azért azt el kell fogadnod, hogy a CoF-t általában vagy szeretik vagy gyűlölik/kineveteik. Kinek mi az ízlése. Neki nagy valószínűséggel nem tartozik a kedvencei közé ;)
 
Bal felső sarok --> user cp, és ott van kb középen hogy mennyid van jelenleg, milyen kommentárt fűztek hozzá. De ha csak simán rákattintotok arra a kis fejre jobbra-lent az edit gombtól balra, az megmutatja, h. hány pontotok van.
 
  • Like
Reactions: Waempyre
Igazából semmire. Az eredeti célja gondolom az volt, hogy ha valakinek tetszik vmelyik hozzászólásod, akkor azt értékeli. Mostanra már átment ilyen "nekemvantöbbezértdejóarcvagyok" dologba.