Hungarian thread

Cradle az fos, már bocsánat...
Nem kell az egyik kazettájuk? Eladnám a picsába:)

Köszi

Mellesleg: Új design hamarosan lesz a nyáron a cobhc-n (hun) és a trashed, lost and strungoutnak kéne a boritoja, h hogy néz ki, mert olyasmit akarok...

na pő
 
Ó, be csodálatos magyarokba futni mindenütt!
And it is even more wonderful to see foreigners writing hungarian!
 
Azt hiszem ezzel jópár oldallal lemaradtam. Hiába, legyűrt a technika ördöge (de nem volt rossz:)
 
némá, uj magyar ember! hej erwianne!

Na COD: pólókkal szar sincs, mert nincs pénzem, most elmegy az összes gitárra, legalábbis arra gyűjtök...
Akkor: a találkozót te beszéld meg, vagy Zsuzsa, nehogy má mindent én, és nekem az angolom sem olyan jó... Zsuzsa meg csak ráveszi;)
Felőlem lehet olyan póló is, de a COBHC (HUN) Merchandise-ba ne rakjuk be? tök jó lenne, ha vki olyat hordana:) (Persze név nélkül azokat már)
Na, hát akkor intézkedj, én most elvagyok a kurva domainnel, az uj domain a children-of-bodom helyett cobhun lesz, mert a cjb egy rakás szar!
az oldal meg kiraly lesz!

na pá
 
@Chokky: he?? Talit megbeszelni Janne-ekkel? Nem rossz ötlet, bar ott sem leszek ;) De ha gond van az angollal, abban segithetek igy tavolrol.

@Yanko: shoo shooo!! Macaquitos arent allowed in here :p

@Profanity: I still dont get why do you want to learn hungarian (if you are serious at all). I take that you are not planning to come and settle down here, so otherwise it's a pretty much useless (and goddamn difficult) language to learn out of hobby.
 
hé TCOD, és a többiek, mégis működik a children-of-bodom-os, de szerintem jobb lenne a cobhun, mert nem lenne ott az az idióta CJB reklámcsík...

na döntsetek..
Shagoroth____