Hungarian thread

nem is volt cobhc.tk te!
csak children-of-bodom.tk volt
amúgy már visszajött, csak az volt a baj, hogy a cjb volt bejegyezve a domain.tk-n, és a cjb tegnap eltűnt..
nem volt semmi jele... most már ok, de majd vmelyik nap kész a forditás, és mehet az oldal megint!

\m/
 
Jesszus... Ti nem olvassatok a többi topikot?? Kb 1452985692865-szer leirtam, hogy Finnorszagba keszulök bebi sinterkedni. Es most itt vagyok Turku-tol delre, egy kisvarosban. (vagyis valojaban egy erdö közepen egy nagyon rendes csaladdal).
Holnap megyek meglatogatni a paromat Helsinki-ben.

Amugy nem hiszem, hogy a Janne-val valo megbeszelesnel sokat nyomna a latba, hogy lany vagyok... e-mailen keresztul ugyanis kevesbe jön le a dolog =P Föleg egy ilyen nevvel, ami nekem van, hehe..
 
_Zsuzsa_ said:
@Chokky: he?? Talit megbeszelni Janne-ekkel? Nem rossz ötlet, bar ott sem leszek ;) De ha gond van az angollal, abban segithetek igy tavolrol.

@Yanko: shoo shooo!! Macaquitos arent allowed in here :p

@Profanity: I still dont get why do you want to learn hungarian (if you are serious at all). I take that you are not planning to come and settle down here, so otherwise it's a pretty much useless (and goddamn difficult) language to learn out of hobby.
:OMG: YOU BITCH!


:lol: j/k =***

HEEEEY! sorry to get into your hungarian thread again, BUT I FOUND OUT WHAT THE FUCK IS MUSLI! :lol:
My dad (or my sister i dunno) bought some
and it just looks like a big pack of remanufactured breakfast :p
 
_Zsuzsa_ said:
Jesszus... Ti nem olvassatok a többi topikot?? Kb 1452985692865-szer leirtam, hogy Finnorszagba keszulök bebi sinterkedni. Es most itt vagyok Turku-tol delre, egy kisvarosban. (vagyis valojaban egy erdö közepen egy nagyon rendes csaladdal).
Holnap megyek meglatogatni a paromat Helsinki-ben.

Amugy nem hiszem, hogy a Janne-val valo megbeszelesnel sokat nyomna a latba, hogy lany vagyok... e-mailen keresztul ugyanis kevesbe jön le a dolog =P Föleg egy ilyen nevvel, ami nekem van, hehe..

ööööö...
 
Bocs, ha belepofázok valamibe, de már nagyon esz a fene, hogy mi az a susmus a hate crew album végén. Díjaznám a választ.

erwianne: ha még a nyáron helyrejövök, lejössz inni?
 
:D

Némá szaporodunk?
@Zsuzsa, az nem baj, de attól még próbálkozni lehet:) Leírod, hogy csaj vagy, és hogy stb, és már mehet is:)

@TCOD: Neked most nemtom mit akartam írni..
 
The_Children_of_Decadence said:
ez a sok magyar....

damn...

Ask Janne topic részemről....

megkérdeztem, de elég sok kérdést feltettek neki, talán két-három hónap múlva válaszol is... :D

azért köszi
 
@Chokky: ezt ugye nem gondoltad komolyan..? Leforditok angolra szöveget, ha akarod, de en a magam reszeröl nem irok neki.


@Yanko: musli(m) :lol: A very ture food, dont you dare to say anything bad about it! I'm sure that you are already hooked on it :p


@Thomas: How did you figure out that we were talking about that?? =O :lol: j/k
 
_Zsuzsa_ said:
@Chokky: ezt ugye nem gondoltad komolyan..? Leforditok angolra szöveget, ha akarod, de en a magam reszeröl nem irok neki.


@Yanko: musli(m) :lol: A very ture food, dont you dare to say anything bad about it! I'm sure that you are already hooked on it :p


@Thomas: How did you figure out that we were talking about that?? =O :lol: j/k
well, i can't get near the musli package, or else my sister will probably cut my balls :p
but then, i don't need them for anything, i have enough hormones :p
 
Ez amolyan TCOD humor volt. (legalabbis remelm jol ertelmezem) Szerintem arra akart ramutatni, hogy nem kell kulön leirnom, hogy lany vagyok, tudom anelkul is ;)
 
Ööö... en ezt valamiert ketlem. Irni legalabbis nem nagyon szokott, akkor meg honnan veszed, hogy olvassa? Azt meg mar igazan mereszseg lenne allatani, hogy megjegyzi egy Zsgyugyurvzsa nevu egyen nemet :p
 
Shagoroth said:
@TCOD: intézkedj, hogy legyen találkozó, meg hogy lehessen csinálni egy saját interjút, amit akartál!

INTÉZKEDJ!
ok. Előbb csinálok egy Poll-t, hogy hányan tudják, hogy Zsu lány?! :) :kidding:

1. Előbb rendbe kéne tenni az oldalt.
2. A pólómintát, amit küldtél te csináltad? Át tudod nekem írni úgy, hogy az elején rajta legyen a nevem, hogy The_Children_of_Decadence, meg esetleg legyen vmi rajta finnül, valami utalás, vagy ilyenek?

Ezek, főleg az egyes ponty azért kéne, hogy lássák nem vagyunk komolytalanok...

utánna INTÉZKEDEK!