Hungarian thread

amugy ugy van ez, hogy nem rendeltem meg, mert nem volt pénzem, és most sincs, és örülök, ha szigetre két napra ki tudok menni :-///////////

@TCOD: a sörről te gondoskodsz;)
 
amorphis.. de basszameg, 12 ezerért tudtam volna hetijegyet venni, és nem engedik meg, bazzz.. 3nap áráért.. erre csak 2napot menjek ki... :bah:

Szal második nap, meg 4.
Majd talalkozhatunk akár..
 
ja, háttő, mittomén, ha nekem pénzt adsz szigeten, akkor tuti elköltöm ott helyben:lol:
szal, nemtom, majd vmikor reggel add oda, mert a cd-t meg összetöröm véletlenül, szal nemtom:)
 
hmmmm.. höhö... de gáz ez a sok új smiley meg ilyen msn-icq, stb kép..
na, wámpi, te nem jösz szigetre? meg meddig vagy csehországban?
és miért vagy ott? he? :D
 
Majd idöközben szépen informáljatok azért, hogy milyen az idei Sziget. Hallom in Flames is lesz, meg Amorphis...már megint ;q
No jó szórakozást ottan gyermekeim; Choki, te meg ne beszélj ilyen mocskosan, attól nem leszel jófejebb ;q
 
_Zsuzsa_ said:
Majd idöközben szépen informáljatok azért, hogy milyen az idei Sziget. Hallom in Flames is lesz, meg Amorphis...már megint ;q
No jó szórakozást ottan gyermekeim; Choki, te meg ne beszélj ilyen mocskosan, attól nem leszel jófejebb ;q
Teljesen igazad van. Nem is tudom, hogy szóba kéne-e nekem olyannal állni, aki ilyen csúnyán beszél... :erk:

Ha esetleg odáig merészkednél, hogy a internetes tudósításokat akarnál olvasni a zenemagazin.com-ot nagyon messziről kerüld el.

Majd tudósítalak, mert úgyis kint döglök egész 7en (ha a nulladik napot is vesszük, inkább nyolcan). De vicces lesz, mert már megint esik az eső és állítólag még a múltkori mijatt így úszik a nagyszínpad is...:yell:
 
jóvan, bocsánat?! :p

@TCOD: honlapot szoktad nézegetni, mert már frissítgetem itt évek óta.. Most pl. igyekszem felrakni az új sázmokat szar minőségben:)