Hungarian thread

sziget jelentés, ahogy +ígértem.

Az első tv-s interjúm élő adásban már megvolt.

Egyébíránt teljesen leováckodtunk tegnap. Semmi sem olcsó. A tegnapi nap első külföldi hammeres sátor fellépője a cannibal c. volt, de érdeklődésünk a pet shop boys felé tolódott, s ott bóklásztunk, mikor az egyik kolléga talált 10 ezer magyar pénzt, amiből megvendégelt minket, a hangulatot nagyon magas szintre hozva ezzel.

ma Bodom lesz. Szerintem vicces lesz.

Na, bye
 
Tízezer magyar forintot? A srác a szerencse malaca, hogy döfné le a böllér ;D

Aztán ha elfogy a pénz mehettek tömni az arcotokat a krisnasátorban ingyé'.
 
én ott nem láttam magam.

Tegnap találkoztam Andival. Ismeritek? Vagyis, hogy ma. Vagyis ő találkozott velem. Nah mindegy.

Idáig az Amo volt a legjobb. Úgy sejtem tovább bővítem Amorphisos CD gyüjteményem.

Most már nem lesz semmi jó, csak bulik. Tegnap találkoztam 2 iq-s német punkkal, csináltunk róla képet, nagyon frankó lett, le7, majd postolom, ha hazaérek.

Na csá.
 
Ezt csekkoljátok! Egy finn lapban van egy jó kis cikk Szigetröl! Majd ráveszem barátomat, hogy fordítsa le a lényeget, ha lesz egy kis ideje és megosztom veletek, hogy mit gondolnak a finnek a fesztiválról ;]

Ez a Pasi-s (höh) dolog azért valahol érthetö... persze, hogy inkább a családjával szeretne maradni az újszulött gyerekével, mint turnézni menni...