Hungarian thread

Az valóban érthetetlen, hogy pl kulföldi zenészek mivégre ismerik ezt a Tormentor nevu magyar moslékot. Talán mert a Csihar jaul benyalt tövig akinek csak lehetett meg belebuzult minden kiadott lemezbe ;]
 
Ja, amúgy láttátok a zúj Cattle Decapitation lemezének borítóját? Nagggyyyyon syúlyos, aztakúrva. Régebben láttam egy fényképes (nem festett) borítót egy grind válogatás-lemezen, na bakker, azon meg egy véres, cafatosnak tűnő álló farkat harapdál/szop egy ugyanolyan szintű nő! Vannak állatok a földön...
 
_Zsuzsa_ said:
Az valóban érthetetlen, hogy pl kulföldi zenészek mivégre ismerik ezt a Tormentor nevu magyar moslékot. Talán mert a Csihar jaul benyalt tövig akinek csak lehetett meg belebuzult minden kiadott lemezbe ;]
...meg talán mert danolászott a Mayhem-ben.

A szigeten tolta az egyik számban a Sear (sör) Bliss-ben. Az nagyon ott volt.

A korog viszont már nem teccett...
 
Ja, Técod, amúgy szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy egyből az európai megjelenéssel egyetemben itthon is bekerül a boltokba a lemez, mert pl a WG kijövetelekor (2003 február valami) én egy hét késéssel mentem a zenebarlangba, aztán Uzseka Norbi azzal fogadott, hogy "áá, az csak április elején érkezik el hozzánk...". Ekkor baszódtam fel, igazából ezért nincs is meg eredetiben csak "más" formátumban...hehe. De a mostanit meg akarom venni, azért is, hogy tudjak majd miből erősíteni a koncertre. Most nem akarok letölteni, hagyom magam meglepetni.
 
2006. január 9. 18.00 óra
Budapest, Pecsa

CHILDREN OF BODOM - koncert
+supports

Belépő: 2005-ben 4500, 2006. január 1-től 5000 Ft.

Gondolom értesültetek már róla.
Most már végre el kéne intézni a backstage-t:Smokedev: