Hungarian thread

hát akkor...

Pöttyös az inged? Buzi-e vagy?
Fested a hajad? Buzi-e vagy?
Piros a cipőd? Buzi-e vagy?
Mignont eszel? Buzi-e vagy?
Füvet szívsz bazze? Buzi-e vagy?
Kefíret iszol? Buzi-e vagy?
Bulldog a kutyád? Buzi-e vagy?
Macskát tartasz? Buzi-e vagy?
Te nem eszel húst? Buzi-e vagy?
Te hegedülsz bazze? Buzi-e vagy?

Mi a faszt csinálsz? Buzi-e vagy?
Mi a fasz nézel? Buzi-e vagy?
Mi a faszt gondolsz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt képzelsz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt hordasz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt érzel? Buzi-e vagy?
Mi a faszt mondasz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt vérzel? Buzi-e vagy?
Mi a faszt csinálsz? Mi a fasz nézel? Mi a faszt gondolsz? Mi a faszt sértel? Mi a faszt hordasz? Mi a faszt érzel? Mi a faszt mondasz? Mi a faszt vérzel?
Mi a faszt…

Ne csináld, mosogatsz? Buzi-e vagy?
Tarkovszkijt olvasol? Buzi-e vagy?
Nem voltál katona? Buzi-e vagy?
Az anyáddal laksz? Buzi-e vagy?
Te nem ütsz vissza? Buzi-e vagy?
Ülve hugyozol? Buzi-e vagy?
Megmosod a segged szarás után?
Te tudsz angolul? Buzi-e vagy?
Te szóbaállsz a buzikkal? Buzi-e vagy?
Néger a csajod? Buzi-e vagy?
Tilost hallgatsz, hallom? Buzi-e vagy?
Bicajjal jársz? Buzi-e vagy?
Nincsen mobilod? Buzi-e vagy?
De nem nézel tévét? Buzi-e vagy?
Te zsidó vagy bazmeg? Buzi-e vagy?
Félsz a póktól? Buzi-e vagy?

Kávéba tejszínhab? Buzi-e vagy?
Mit ölelgetsz bazzeg? Buzi-e vagy?
Színházba jársz? Buzi-e vagy?
Nudista vagy? Buzi-e vagy?

Mi a faszt csinálsz? Buzi-e vagy?
Mi a fasz nézel? Buzi-e vagy?
Mi a faszt gondolsz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt képzelsz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt hordasz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt érzel? Buzi-e vagy?
Mi a faszt mondasz? Buzi-e vagy?
Mi a faszt vérzel? Buzi-e vagy?
Mi a faszt csinálsz? Mi a fasz nézel? Mi a faszt gondolsz? Mi a faszt sértel? Mi a faszt hordasz? Mi a faszt érzel? Mi a faszt mondasz? Mi a faszt vérzel?
Mi a faszt…

:lol: ezt a számot, bazz:)
 
Én már hallottam ezt az állatságot, bazmeg, fos mint a kibaszott biztosíték! Ezt nemtom megérteni, hogy képes valaki ilyet kiadni a kezei közül. Ez akkora színvonaltalanságot mutat, hogy az már veszélyes. Volt szobatársam nyomatott mindig ilyen baromságokat, fordítgatta a gyomromat felfelé. Van az a másik IQ vitéz dal, valszleg az is Belga, a "méltán famous" "A kurva csak két dologra jó, baszni és pénzt keresni!". Kemény egy dal(?), rendszeresen visszatérnek erre a mondatra hihetetlen ritmusérzékkel. Na, mindegy. Úgyhogy kását!
 
Waempyre said:
Én már hallottam ezt az állatságot, bazmeg, fos mint a kibaszott biztosíték! Ezt nemtom megérteni, hogy képes valaki ilyet kiadni a kezei közül. Ez akkora színvonaltalanságot mutat, hogy az már veszélyes. Volt szobatársam nyomatott mindig ilyen baromságokat, fordítgatta a gyomromat felfelé. Van az a másik IQ vitéz dal, valszleg az is Belga, a "méltán famous" "A kurva csak két dologra jó, baszni és pénzt keresni!". Kemény egy dal(?), rendszeresen visszatérnek erre a mondatra hihetetlen ritmusérzékkel. Na, mindegy. Úgyhogy kását!

Èpp ma hallgattam Tormentor-t és vazze, sírva röhögtem a Hétszunyu kapanyányi Monyókon, bazmeg ezek állatok :lol: De a Hány Istók is valami beteg elme szuleménye. Megkaptam a CD-t ingyen, de azt hiszem csak akkor fogom hallgatni, ha betépek :p

@Profanity: keep up the good work pal.
 
Kiválló érzékkel válaszoltál, Zsuzs, vagy te is emlékszel eme általad is említett "lemez" recenziójára, amelynek hatására a hangpróba hammer-rovat végére biggyesztették oda ezt, hogy : Kását! Mikoris volt az, vagy '98-2000 körül. Igazából nemtom, mit ajnározzák annyira ezt az Attilát, mert rengeteg csapat van magyarföldön, melyek szintúgy megérdemelnék a dícséretet, holott csak legyintést kapnak. Milán Peti meg mintha kicsit el lenne tájolódva.
Pl, hallgassátok meg a now playing dalt, ha meg tudjátok szerezni valahonnan (salvus.uw.hu - innen biztos nem, de lehet dc-n fenn van), mert abban egymagában több ötlet van, mint némely más csapat fél lemezén. (Mondjuk nem azért mert a szólójában benne van a kezem! hehe)