Hungarian thread

én még nem láttam,de sokat hallottam má róla..meg is nézném,csak nem tom,hol lehet. :S
 
Peti,baszdmeg, neked muszáj mindig vmit beszólnod? SZÁLLJ LE RÓLAM VÉGRE! aaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggghhhhhhhhhhh!
 
Mindenesetre nem irtok valami gyakran ide. Legalábbis abból itélve hogy majdnem 2000 hsz van itt ez az egyik legsürübben látogatott topik.

Amugy kb hány magyar van itt?
 
hát bodomon eddig csak ketten voltunk (még régebben)
Zsuzsa meg én, aztán jött jani, aki egyébként zoli és The_Children_Of_Decadence néven volt itt, majd vámpi, akinek má nemtom mi a keresztneve...
az aydy megjelenése után egyre többen regisztráltak, és van egy-két magyar is köztük.
véleményt nem mondok:)

amúgy az UM-n összességében sok magyar van... Hypocrisy forumon is beszéltem már magyarral, meg még nemtom hol.
 
Peti said:
hát bodomon eddig csak ketten voltunk (még régebben)
Zsuzsa meg én, aztán jött jani, aki egyébként zoli és The_Children_Of_Decadence néven volt itt, majd vámpi, akinek má nemtom mi a keresztneve...
az aydy megjelenése után egyre többen regisztráltak, és van egy-két magyar is köztük.
véleményt nem mondok:)

amúgy az UM-n összességében sok magyar van... Hypocrisy forumon is beszéltem már magyarral, meg még nemtom hol.

Ezt örömmel hallom.
Az Iron Maiden forumon csak 3 magyar volt... Aztán bezárták nemtommért uh. ugy döntöttem átvándorolok ide, csakhogy mostanában nemnagyon gépezhetek :(

:cry: :cry: :cry: